Костянтин Буценко: «Була напруга протягом всіх 60 хвилин»

Головний тренер «Білого Барса» Костянтин Буценко прокоментував результат першого чвертьфінального поєдинку проти харків’ян, в якому його команда здобула “суху” перемогу (2:0):

– Ця гра була гідна плей-офф. Може десь у поєдинку були невеликі швидкості, гра була більше нервової, тяжкій. Так, були незарахованні голи, але ми повністю довіряємо суддівському корпусу і їх рішеням.

Я думаю, що глядачам сподобалася сьогоднішня гра, тому що була напруга на протязі всіх 60 хвилин. Хочеться сказати спасибі команді з Харкова, тому що це команда добротна і сильна. Зараз тут грають досвідчені гравці, які встигли багато де пограти.

До того ж хочу сказати спасибі нашим вболівальникам, які приїхали сьогодні до Харкова, щоб нас підтримати. Хлопці дуже позитивно відреагували на фанів, коли побачили їх на трибунах. Ми не хотіли їх засмучувати.

Зараз будемо повертатися додому і готуватися до майбутніх матчів. Зараз ми не будуємо якихось планів, ми дуже багато працюємо і попереду нас також чекає ще дуже багато роботи. У нас є тренування, а потім буде гра. Зараз найголовніше трохи відпочити і готуватися до другої чвертьфінальної гри.

Нагадаємо, що другий матч чвертьфінальної серії між МХК «Динамо» і «Білим Барсом» відбудеться 6 березня о 18:45 в Білій Церкві. Матч в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.