Фіала закинув дві шайби “Нэшвиллу”

Фиала забросил две шайбы "Нэшвиллу"Фіала і Стаал у матчі проти “Нешвілла”

Форвард “Міннесоти” Кевін Фіала, в кінці лютого обмінений з “Нешвілла”, оформив дубль в матчі проти колишньої команди, в тому числі зрівнявши рахунок за 2:18 хвилини до кінця третього періоду. Однак “Предаторз” (29-25-5) знайшли спосіб перемогти “Уайлд” в серії буллітів вдруге за три дні – вирішальний кидок виконав Райан Джохансен. “Нешвілл” на одне очко випереджає “Вінніпег”, хоча провів три зустрічі.

“Міннесота” (32-27-8) програла, але до семи матчів продовжила серію без поразок в основний час (5-0-2), і на два очки випереджає “Колорадо” в битві за другу “вайлд-кард” Західної конференції.

“Було весело, – сказав Фіала, в одному з епізодів потолкавшийся з Філіпом Форсбергом. – Але ми дуже хотіли отримати два очки. Тим не менше ми добре попрацювали і отримали хоча б одне”.

За “Предаторз” проти колишньої команди зіграв Мікаель Гранлунд. Він залишився без очок.