Тротц став четвертим тренером в історії НХЛ, який здобув 800 перемог

Тротц стал четвертым тренером в истории НХЛ, одержавшим 800 победГоловний тренер “Нью-Йорк Айлендерс” Баррі Тротц

Баррі Тротц став четвертим тренером в історії НХЛ, який здобув 800-ту перемогу, а “Айлендерс” (38-21-7) зрівнялися з “Вашингтоном” на першій позиції в боротьбі за лідерство в Столичному дивізіоні. По ходу третього періоду “Нью-Йорк” вів 4:2, дозволив “Оттаві” зрівняти рахунок, але здобув перемогу в серії булітів, уникнувши третьої поразки поспіль. За 4:40 до кінця третього періоду воротар “Айлендерс” Робін Ленер отримав травму в зіткненні з Бреді Ткачаком.

Попереду Тротца з тренерським перемог в НХЛ розташовуються тільки Скотті Боумен (1244), Джоел Кенневилль (890) і Кен Хічкок (843).

“Це останнє, про що я сьогодні думав”, – сказав Тротц, який набирав складу по краплі з-за вразила його команду грипу та численних травм.

“Сенаторз” (23-38-5) зазнали восьме поразки в останніх дев’яти зустрічах.