«Білий Барс» мінімально обіграв МХК «Динамо» і виграв путівку в півфінал плей-офф

У Білій Церкві відбувся другий поєдинок чвертьфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Білим Барсом» і МХК «Динамо». Відзначимо, що раніше стала відома перша пара півфіналів плей-офф- «Кременчук» розіграє путівку у фінал з «Дніпром».

У першій двадцятихвилинці, незважаючи на ігрову перевагу «Білого Барса», команди зуміли по разу відзначитися у воротах один одного. Точні кидки на рахунку Данила Печерських і Володимира Чердака.

Друга двадцятихвилинка розвивалася за схожим сценарієм. Одна команда практично весь час проводила в атаці, а друга відповідала небезпечними контратаками. Лише за три хвилини до кінця періоду «Білий Барс» зумів вийти вперед і забезпечити собі хоч і хитку, але перевага.

У завершальній третині поєдинку білоцерківський клуб зусиллями Артема Гребеника закинути ще одну шайбу і добув впевнену перемогу в матчі. У свою чергу, “динамівці” так і не змогли ще раз прошити Кирила Кучера, щоб відігратися.

Таким чином, ця перемога дозволила білоцерківцям вийти в півфінал плей-офф УХЛ- Парі-Матч, де вони зустрінуться з чинним чемпіоном України.

«Білий Барс» – МХК «Динамо» 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Печерських (Арабов – більш.), 16:30, 1:1 Чердак (Олійник), 17:08, 2:1 Панченко (Ружников, Гребеник), 37:09, 3:1 Гребеник (Тимченко, Печерських), 49:50.

Білий Барс: Кучер (Качула); Логач – Ядловський (А), Васильєв – Таран (А), Гребеник – Грицюк, Гриценко; Куцевич – Качан – Лєсников, Панченко – Ружников – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко, Дурдиєв – Панов.

МХК Динамо: Мамедов (Гурко); Скрипець – Фірсов, Лісін – Піддубний, Наливайко – Бабчук; Чердак (К) – Максименко (А) – Олійник (А), Худяков – Праведний – Геворкян, Халін – Сиротенко – Пойманов, Колядинський – Гайдамака.