«Динамо» і «Білий Барс» зіграють у фіналі чемпіонату України з хокею серед юніорів

Вчора, 10 березня, у вирішальному матчі півфінальної серії визначився другий фіналіст чемпіонату України серед юніорів. На майданчику в Новояворівську зійшлися «Динамо» (Дніпро) і місцеві «Галицькі Леви».

Як і очікувалося, гра виявилася напружною. У першому періоді гості з Дніпра закинули дві шайби, а ось другий період став безголевим. У заключній двадцятихвилинці господарі майданчика змогли зібратися і зрівняти рахунок, один раз реалізувавши більшість.

П’ятихвилинний овертайм в формі «3 на 3» не виявив переможця. У серії буллітів на одну шайбу більше закинули гравці «Динамо», що дозволило їм виграти серію.

У фіналі ЮХЛ «Динамо» зіграє з «Білим Барсом», який виграв свою півфінальну серію у херсонського «Дніпра» з рахунком 3:1. Матчі фінальної серії також будуть проходити до трьох перемог однієї з команд.

Перші матчі фіналу пройдуть 16 і 17 березня в Дніпрі, після чого серія переїде в Бровари – там гра відбудеться 23 березня. У разі необхідності, четверта і п’ята зустрічі відбудуться 24 і 30 березня в Броварах і Дніпрі відповідно.

«Галицькі Леви» – «Динамо» 2:3 ПБ (0:2; 0:1; 2:0; 0:0; 0:1)

Шайби: 0:1 Носко (Таратута, Кривоножкін); 1:10. 0:2 Хечумов (Сігбатуллін), 2:17. 1:2 Плохотнік (Сисак – більш.), 40:30. 2:2 Плохотнік, 44:44. 2:3 Сігбатуллін – переможний кидок.

«Галицькі Леви»: Красносельський; Ратушний, Максименко, Сорока, Тонковід, Сисак, Шмельов; Соляник, герильї, Пуголовкін, Мурин, Малиновський, Плохотнік, Абаджян, Климов, Попережай, Середа, Мазур.

«Динамо»: Макаренко (Замерец); Аветисов, Ковальов, Сушков, Кравець, Таратута; Сігбатуллін, Хечумов, Носко, Мироненко, Кобильнік, Філімонов, садовик, Коротун, Шведченко, Кривоножкін.