Голи від синьої лінії, сольні проходи і контратаки в меншості: топ-5 шайб чвертьфіналів плей-офф

Інформаційний партнер Української хокейної ліги телеканал XSPORT підготував добірку з п’яти найкращих шайб чвертьфіналів плей-офф УХЛ-Парі-Матч, в рамках яких «Дніпро» здолав «Крижаних Воків, а «Білий Барс» обіграв МХК «Динамо».

У лідерах потужний кидок від синьої лінії від Дмитра Пугачова, відмінне завершення атаки «Дніпра» від Микити Макарицького, єдина шайба МХК «Динамо» в плей-офф від Володимира Чердака і відмінний кидок в дальню дев’ятку від Данила Печерських.

Перше місце в топі чвертьфінальних шайб зайняв гол Олексія Овчиннікова, який реалізував стрімку контратаку в меншості.

5 місце. Дмитро Пугачов («Дніпро»)

4 місце. Микита Макарицький («Дніпро»)

3 місце. Володимир Чердак (МХК «Динамо»)

2 місце. Данило Печерських («Білий Барс»)

1 місце. Олексій Овчинніков («Крижані Вовки»)

Топ-5 шайб чвертьфінальних серій плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч:

Нагадаємо, що сьогодні, 12 березня, свій перший півфінальний матч зіграють «Донбас» і «Білий Барс». Початок поєдинку о 18:30, а пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.