Донбас здобув впевнену перемогу в першому матчі півфінальної серії

Сьогодні, 12 березня, стартувала друга півфінальна серія плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч між донецьким «Донбасом» і білоцерківським «Білим Барсом».

Вже з початку поєдинку господарі майданчика заволоділи перевагою, що і вилилося в закинуту шайбу ще до середини періоду. Вадим Мазур виявився першим на добиванні після точного пасу від Іллі Коренчука і прошив Кирила Кучера.

Кількома хвилинами пізніше Віталій Кирющенков з точки для вкидання віддав передачу на вільного Костікова і Олександр майстерно переграв воротаря білоцерківців, а під завісу періоду Андрій Денискін відправив шайбу Тиграну Манукяну, який розстріляв ворота «Білого Барса» і зробив рахунок 3:0.

Друга двадцятихвилинка також пройшла повністю під контролем “червоно-біло-чорних”. Вже на початку періоду Артем Пуголовкін скористався помилкою захисника білоцерківців і відправив четверту шайбу в ворота гостей.

Білоцерківці зусиллями Рината Дурдиєва зуміли відквитати одну шайбу, але до кінця періоду «Донбас» зумів відновити перевагу в рахунку. Після цього Костянтин Буценко прийняв рішення замінити Кирила Кучера на Олександра Качулу.

Заключний період вийшов повністю провальним для команди з Білої Церкви. Буквально за 3 з половиною хвилини “барси” примудрилися пропустити ще чотири шайби. Таким чином «Донбас» довів рахунок до розгромних 9:1 і здобув першу перемогу в поточному розіграші плей-офф.

Свій наступний матч команди зіграють 14 березня в 18:30. Пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.

«Донбас» – «Білий Барс» 9:1 (3:0, 2:1, 4:0)

Шайби: 1:0 Мазур (Коренчук, Лялька), 7:59, 2:0 Костіков (Кирющенков), 11:48, 3:0 Манукян (Денискін), 17:46, 4:0 Пуголовкін, 23:53 4:1 Дурдиєв (Лєсников, Куцевич), 30:48, 5:1 Кирющенков (Захаров, Ігнатенко – більш.), 35:23, 6:1 Коренчук (Лялька, Сильницький – 6х5), 52:05, 7:1 Кирющенков (Костиков, Захаров), 52:38, 8:1 Лялька (менш.), 53:15, 9:1 Мостовий (Воронін), 55:36

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький – Романенко, Ігнатенко – Александров, Жовнір – Григор’єв, Воронін – Мартинюк; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Кирющенков – Захаров (К) – Костіков, Пуголовкін – Кузьмик – Нікіфоров, Манукян – Мостовий – Денискін.

Білий Барс: Кучер (Качула); Таран (А) – Васильєв, Логач – Ядловський, Гребеник – Грицюк, Гриценко; Куцевич – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Бородай, Арабов – Печерських – Тимченко, Панов – Дурдиєв – Ромахін.