Бобровський зробив шатаут проти “Кароліни”

Бобровский сделал шатаут против "Каролины"Сергій Бобровський і Девід Савар

Сергій Бобровський самотужки витягнув “Коламбус” в цьому матчі і дозволив своїй команді зміцнити позиції в боротьбі за плей-офф. “Блю Джекетс” (40-28-3) зрівнялися за очками з “Кароліною” і на два бали випереджають знаходиться поза зоною “вайлд-кард” “Монреаль”. Відставання “Коламбуса” і “Харрікейнз” від займає третє місце в Столичному дивізіоні “Піттсбурга” складає чотири бали.

Для Бобровського матч на нуль став шостим в сезоні і 30-м в кар’єрі. Він встановив особистий і клубний рекорди за кількістю сейвів у матчі на нуль.

“Я відчував себе добре, – сказав він. – Шайба була мені добре видно, багато кидків було здалеку. Це дозволяє мені зловити свою гру, тримати все під контролем. Я бачив більшість шайб, контролював відскоки і показував свою гру”.

В другому періоді, коли “Блю Джекетс” змогли завдати тільки два кидки в площину, Бобровський зробив 22 сейви.

“Коламбус” повів з рахунком 2:0 на шостій хвилині першого періоду після шайб захисників Адама Маккуейд і Девіда Савара. Першим допоміг забити Артемій Панарін, зробив свою 50-ю передачу в сезоні. Але потім ініціатива повністю перейшла до “Кароліні”, яка перебросала суперника 46-20 і створила 19 дуже небезпечних моментів проти п’яти у “Блю Джекетс”.

“Не можна постійно на нього (Бобровського) розраховувати, – сказав нападаючий “Коламбуса” Джош Андерсон, який встановив остаточний рахунок в кінці третього періоду в меншості. – Треба показувати свій хокей і найближчим часом з усім розібратися”.

“Кароліна” зазнала четвертої поразки в останніх 14 матчах.