“Лос-Анджелес” офіційно позбувся шансів на вихід в плей-офф.

"Лос-Анджелес" официально лишился шансов на выход в плей-офф. Кайл Кліффорд і Джонатан Куік

Гол і передача Кайла Коннора принесли “Вінніпегу” (43-25-4) третю перемогу поспіль і до трьох очок збільшили перевагу над “Нешвіллом” в боротьбі за перше місце Центрального дивізіону. Також у “Джетс” голами відзначилися Тайлер Майерс і Кевін Хейз, а воротареві Лорану Броссо виявилося достатньо зробити 15 сейвів.

“Лос-Анджелес” (25-39-8) потерпів 16-ї поразки в останніх 18 матчах і офіційно позбувся шансів на вихід в плей-офф. По шайбі у “Кінгз” закинули Дастін Браун і Шон Уокер, а голкіпер Джек Кемпбелл зробив 25 сейвів. Нападник Ілля Ковальчук повернувся до складу “Лос-Анджелеса” і відзначився однією передачею, набравши перше очко за шість матчів. У другому і третьому періодах протягом 19:27 хвилин “Лос-Анджелес” не завдав жодного кидка по воротах.