Патрік Кейн другий раз у кар’єрі досяг рубежу в 100 очок.

Патрик Кейн второй раз в карьере достиг рубежа в 100 очков.Форвард “Чикаго” Патрік Кейн

“Чикаго” (32-30-10) не зміг продовжити переможну серію до чотирьох матчів, але набрав одне очко і за рахунок поразки “Арізони” на відстань чотирьох очок наблизився до зони плей-офф. “Ванкувер” (31-32-10) переміг вдруге поспіль завдяки голу Бо Хорвата на 16-й секунді овертайму і відстає від “Блэкхокс” на два бали за однієї зайвої проведеної гри.

Нападаючий “Чикаго” Патрік Кейн відзначився двома передачами і другий раз у кар’єрі досяг рубежу в 100 очок.

Джонатан Тейвз відкрив рахунок у першому періоді. У другому “Кенакс” вийшли вперед після голів Олександра Едлер і Маркуса Гранлунда. “Чикаго” відвоював одне очко за 3:13 до кінця третього періоду завдяки голу Еріка Густафссона.

Нападник “Кенакс” Еліас Петтерссон відзначився однією передачею і набрав 61-е очко в сезоні, встановивши новий клубний рекорд результативності серед новачків. Раніше він належав Павлу Буре та Івану Глінці.

“Для мене це багато значить, – сказав Петтерссон. – Я дуже цим пишаюся, але зараз фокусуюся тільки на найближчій грі. Звичайно, я дуже радий рекорду”.