Кучеров набрав 120 балів

Кучеров набрал 120 очковФорвард “Тампа-Бей” Микита Кучеров

“Тампа-Бей” (58-13-4) програвала з рахунком 1:2 і 2:3, але в третьому періоді закинула чотири шайби і здобула сьому перемогу поспіль. Головними творцями успіху стали зробив три передачі Віктор Хедман і набрав 3 (1+2) очки Стівен Стэмкос. Микита Кучеров зробив одну передачу і набрав 120-е очко, ставши першим гравцем з сезону 2006-07 (Сідні Кросбі), кому підкорилася ця висота. Також це стало повторенням другого результату в історії серед росіян – 120 очок у чемпіонаті 1993-94 набрав Сергій Федоров. У воротах “Лайтнінг” зіграв Луї Доминг, зробив 25 сейвів.

“Кароліна” (40-26-7) упустила шанс зміцнити свої позиції в боротьбі за плей-офф і залишилася на місці першої “вайлд-кард” Східної конференції. Проте відставання від третього місце Столичного дивізіону, де розташовується “Піттсбург”, збільшилася до чотирьох очок. А ось “Монреаль” і “Коламбус” дихають “Харрікейнз” в спину. Голом і передачею у “Кароліни” відзначився Джордан Стаал.

“Ми дозволили перемоги поплисти з рук, це просто неприйнятно, – сказав капітан “Харрікейнз” Джастін Вільямс. – Суперник напередодні провів емоційний матч (перемога 5:4 в овертаймі над “Кепіталз”). Це ми повинні були в третьому періоді додати, але не зробили цього. Вони зробили камбек і зробили те, що вони роблять – виграли матч”.