“Філадельфія” вже на сім очок відстає від “Монреаля” в битві за другу “вайлд-кард”.

"Филадельфия" уже на семь очков отстает от "Монреаля" в сражении за вторую "уайлд-кард". Брайан Елліотт у матчі з “Вашингтоном”

“Вашингтон” (44-24-8) зберіг статус-кво в боротьбі за лідерство в Столичному дивізіоні з “Айлендерс”, здобувши трудову перемогу. Її головним творцем став воротар Брейден Холтбі, зробив 35 сейвів. “Кепіталз” зараз проходять через непростий період, тому що в команді багато або тих, що застудилися, або хворіють гравців. Рішення про участь у грі Євгенія Кузнєцова і ряду інших хокеїстів приймалося безпосередньо перед початком зустрічі.

“Філадельфія” (36-32-8) зазнала сьомої поразки в останніх семи зустрічах і вже на сім очок відстає від “Монреаля” в битві за другу “вайлд-кард”. Обом командам залишилося провести по шість ігор. Єдину шайбу “Флайєрс” в неділю закинув Якуб Ворачек.

“Зараз потрапити в плей-офф вже буде дуже важко, – сказав нападник “Філадельфії” Клод Жиру, чия команда у другому періоді перебросала суперника 20-7. – Два тижні тому ми були впевнені в собі, але потім все пішло не за нашим сценарієм”.

Голи у “Вашингтона” забивали Тому Вілсон, Тревіс Бойд і Якуб Врана. Олександр Овечкін зробив одну передачу і набрав 84-е очко в сезоні, але залишився без голів у восьмому матчі з останніх дев’яти. Тим не менш, на його рахунку 20 очок в останніх 19 іграх. Він залишився в двох голах від півгривні.