Огляд сьомого півфінального поєдинку між «Кременчуком» та «Дніпром»

27 березня відбувся вирішальний сьомий поєдинок півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Кременчук» та «Дніпром», в рамках якого дебютант чемпіонату впевнено обіграв противника з Кременчука і вирвав путівку в фінал плей-офф.

«Кременчук» – «Дніпро» 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

По ходу всієї півфінальної серії команди йшли пліч-о-пліч, раз по раз порівнюючи рахунок і не даючи противнику навіть мінімальну перевагу. Таким же був і вирішальний матч в Кременчуці, де повинен був визначиться другий фіналіст плей-офф в поточному розіграші чемпіонату.

«Дніпро» відразу показав, що має намір виїхати з Кременчука переможцем і відразу ж відзначився у воротах Микити Гордюшина – гол на рахунку Микити Макарицького. Однак ще до першої перерви Микола Кисельов зрівняв рахунок на табло і повернув свою команду в гру.

Героєм вчорашнього матчу по праву став Андрій Жвачкін, який у другому періоді зробив дубль, не залишивши кременчужанам шансу відігратися. Найударнішою стала третя двадцятихвилинка  матчу, в якій підопічні Дмитра Підгурського відправили у ворота противника ще три шайби, на що кременчужани відповіли тільки одним влучним кидком.

Таким чином, у складі «Дніпра» по разу відзначилися Олексій Янішевський, Іван Дунаєв і Микита Коваленко, а у «Кременчука» шайбою відповів капітан Тимур Гриценко.

Виходячи з цього, «Дніпро» з рахунком в серії 4:3 виходить у фінал плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч, де вже 2 і 4 квітня зіграє з чинним чемпіоном України в Дружківці. Обидва матчі відбудуться о 18:30, а пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.