“Сан-Хосе” програв у сьомий раз поспіль

"Сан-Хосе" проиграл в седьмой раз подряд Густав Нюквист у матчі проти “Чикаго”

“Сан-Хосе” (43-25-9) вперше в сезоні програв в сьомий раз підряд і втратив шанс зміцнити свої позиції в Тихоокеанському дивізіоні. “Шаркс” залишилися в шести окулярах від займає перше місце “Калгарі”, а також мають п’ять балів переваги над йде третім “Вегасом”. В останній раз до цього сезону “Сан-Хосе” програвав сім разів поспіль у лютому 2013 року.

“Чикаго” (34-33-10) зберіг шанси на вихід в плей-офф і на п’ять очок відстає від “Колорадо”. Дублем у “Блэкхокс” відзначився 21-річний Алекс Дебринкэт, який став наймолодшим гравцем в історії клубу, що досяг позначки у 40 голів.

“Чикаго” повів з рахунком 3:0 до середини першого періоду, але на 17-й хвилині другого “Сан-Хосе” зробив рахунок 4:4. Вирішальний гол за дві хвилини до другої перерви забив Кріс Кунитц. У третьому періоді команди не закинули жодної шайби.