Огляд третього і четвертого поєдинків фінальної серії плей-офф між «Дніпром» та «Донбасом»

7 і 9 квітня в Херсоні відбулися третій та четвертий поєдинки вирішальної частини чемпіонату – фіналу плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч між «Донбасом» і «Дніпром», в рамках яких донеччани записали на свій рахунок дві перемоги і зробили рахунок в серії 3:1 на свою користь

«Дніпро» – «Донбас» 1:3 (0:0, 0:0, 1:3) и 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Рахунок в серії: 1:3

Чергові два важких і напружених поєдинки провели обидва клуби, проте двічі перемога залишалася за командою Сергія Вітера. І хоч команда з Херсона давала впевнений відсіч чинному чемпіону, проте не вистачало досвіду новачкові чемпіонату доводити всі свої моменти до результативного завершення.

У першому матчі команди вели дуже в’язку боротьбу, кинувши всі сили в оборону. Дуже акуратно клуби вели себе в атаці, що зумовило невелику кількість моментів, проте в черговий раз довело принциповість фінальної битви. Саме цей фактор і став причиною безгольових перших 40-ка хвилин обох матчів в Херсоні, що залишало кульмінацію подій на заключний відрізок матчу.

У першому поєдинку для «Донбасу» ударний третій період став доленосним – команда Сергія Вітера відправила три шайби в ворота “щук” і забезпечила собі перемогу в третьому фінальному матчі. Варто відзначити, що результативним цей матч став для форварда донеччан Євгена Нікіфорова, який записав на свій рахунок дві з трьох шайб донецької команди.

«Дніпро», в свою чергу, зміг відповісти тільки одним влучним кидком від капітана Андрія Жвачкіна, який позбавив Богдана Дьяченко права на сухий поєдинок. Однак, однієї шайби було мало для перемоги в цьому матчі і «Донбас» вперше в фіналі повів в рахунку в серії.

Другий матч пройшов за сценарієм першого – гольове мовчання командам вдалося перервати тільки в третьому періоді, коли на 53 хвилині Віктор Захаров прошив Олега Петрова і закинув свою четверту шайбу у фіналі плей-офф. У другому матчі поспіль херсонці були змушені відіграватися і зрівнювати рахунок, однак знову не вистачило у “щук” сил переводити гру в овертайм.

Відзначимо, що дуже важливим досягненням для херсонської команди є не тільки високі результати в чемпіонаті, але і повністю заповнені трибуни місцевої льодової арени. До слова, на іграх в Херсоні і донецький клуб не залишився без підтримки – на матчі разом з командою приїхало 50 фанатів донеччан, які гнали улюблений клуб вперед навіть за межами рідних трибун.

Нагадаємо, що п’ятий матч фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч відбудеться 12 квітня в Дружківці. Матч розпочнеться о 18:30, а пряма трансляція буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.