“Айлендерс” обіграли “Піттсбург” в матчі №2

"Айлендерс" обыграли "Питтсбург" в матче №2ПО 2019.Джордан Еберле

Джордан Еберле вивів “Нью-Йорк Айлендерс” вперед у третьому періоді і допоміг команді здобути перемогу з рахунком 3:1 над “Піттсбург Пінгвінз” в матчі №2 першого раунду розіграшу Кубка Стенлі в Східній конференції. Гра відбулася на арені Nassau Coliseum в Нью-Йорку в п’ятницю.

Еберле, який також ще одне очко у грі за гольову передачу, зробив рахунок 2:1 на восьмій хвилині останнього періоду, отримавши пас від Метью Барзала в правому колі вкидання і кинувши з незручної руки.

“Нью-Йорк” веде в серії до чотирьох перемог з рахунком 2-0. Матч №3 відбудеться в Піттсбурзі в неділю.

“Ми провели чудовий день на нашій арені, – сказав Еберле. – Хлопці відчували енергетику залу. Хороший матч. Так треба грати і далі, тому що значення кожної гри буде тільки збільшуватися. Дуже добре, що ми скористалися перевагою свого льоду, але треба готуватися до матчу в неділю”.

Дві інші шайби закинули Ентоні Бовилье і Джош Бейлі, Барзал записав на свій рахунок дві результативні передачі, а Робін Ленер відбив 32 кидка. В останній раз “Айлендерс” вели в рахунку 2-0 в серії плей-офф в 1983 році. Тоді у фіналі вони обіграли “Едмонтон Ойлерс” за чотири поєдинки.

Трійка, в якій грають Андерс, Барзал і Еберле, набрала дев’ять (2+7) очок в цій серії.

“Ланка дуже добре грає, – сказав тренер “Айлендерс” Баррі Тротц. – Еберле і Барзал атакують, добре рухаються, взаємодіють один з одним. Еберле закинув фантастичну шайбу. У нього майже не було місця. Цей гол був дуже важливий для нас”.

У складі “Піттсбурга” відзначився Ерік Гудбрансон, Метт Мюррей відбив 31 кидок. “Пінгвінз” програли чотири кубкових матчі поспіль, починаючи з серії другого раунду плей-офф у минулому році.

“Я вважаю, що у нас були гольові моменти, ми непогано грали в меншості, – сказав капітан “Піттсбурга” Сідні Кросбі. – У нас були шанси забити, як і в минулій грі (3:4 в овертаймі), але вони вистояли і перемогли. Треба попрацювати над реалізацією”.

“Нью-Йорк” реалізував одне вилучення з шести, “Піттсбург” – ні одного з двох.

“Важко, коли так часто граєш в меншості, – сказав тренер “Піттсбурга” Майк Салліван. – Доводиться когось виводити зі складу, кого-то перевантажувати. Складно увійти в ритм. Це створює проблеми”.

Гудбрансон відкрив рахунок на 11-й хвилині другого періоду, кинувши від синьої лінії, коли Ленер був закритий гравцями. Це його перший гол у плей-офф і перший в складі “Пінгвінз”, які придбали його по обміну з “Ванкувер Кенакс” 25 лютого.

Через три хвилини Бовилье відновив рівновагу, зігравши на добиванні після кидка Барзала. Барзал і Бовилье викотилися удвох на одного захисника. Бовилье також відкрив рахунок своїм голам у плей-офф.

“Наші захисники відмінно грали, першими були на шайбі, відразу грали на нападників, – сказав форвард “Айлендерс” Кейсі Сизикас. – Вони швидко приймали рішення, доставляли її в чужу зону, грали за їх воротами. Ось це наш хокей. Будемо намагатися і далі грати в нього”.

Бейлі реалізував більшість на 12-й хвилині третього періоду – 3:1.

Пряма мова

“Далі проходить та команда, яка виграє чотири матчі, а не два. Треба повернутися додому, добре провести там перший матч, виграти його і рухатися далі”, – тренер “Пінгвінз” Майк Салліван

“Ми грали в наш хокей. Всі зробили свій внесок, всі зіграли як треба. Ми не поспішали, діяли організовано. У них дійсно хороша команда. Вони в будь-якому випадку зможуть створити гольові моменти. Але все одно краще грати так, як сьогодні, ніж як у матчі №1”, – голкіпер “Айлендерс” Робін Ленер

Це цікаво

Кросбі набрав 100 (35+65) очок у регулярному чемпіонаті, Джейк Гюнтцель – 76 (40+36). У цій серії ніхто з них не заробив жодного балу. … Нападник “Піттсбурга” Джаред Макканн не потрапив у заявку в останній момент з-за травми верхньої частини тіла. Його замінив Тедді Блюгер. … До складу “Пінгвінз” повернувся захисник Джек Джонсон, який пропустив перший матч серії. … Еберле, який набрав чотири (2+2) очки в цій серії, знаходився на льоду, коли його команда закидала шість з семи шайб. … Нападник “Айлендерс” Кел Клаттербак застосував більше всіх силових прийомів у матчі – вісім.

Що далі?

Матч №3 першого раунду плей-офф відбудеться в Піттсбурзі на стадіоні PPG Paints Arena в неділю (19:00 мск)