Кучеров може бути покараний за поштовх на борт

Кучеров может быть наказан за толчок на бортПО 2019.Микита Кучеров

У суботу департамент НХЛ з питань безпеки гравців розгляне епізод за участю Микити Кучерова.

Нападаючий “Тампа-Бей Лайтнінг” можуть додатково покарати за те, що в третьому періоді матчу №2 першого раунду розіграшу Кубка Стенлі у Східній конференції він штовхнув на борт захисника “Коламбус Блю Джекетс” Маркуса Нутиваару.

Інцидент стався за п’ять хвилин до закінчення матчу, в якому “Лайтнінг” зазнали поразки з рахунком 1:5. Кучеров був видалений на дві хвилини за підніжку, а також на п’ять хвилин і до кінця гри за поштовх на борт.

Кучеров став кращим бомбардиром регулярного чемпіонату НХЛ, набравши 128 (41+87) очок, але не заробив жодного балу в двох іграх плей-офф. “Тампа” зазнала в них дві поразки. Матч №3 відбудеться в неділю в Коламбусі.

Кучерова можуть покарати за поштовх на борт, але департамент з питань безпеки залишає за собою право вносити корективи у трактування подій.