«Донбас 2004» – бронзовий призер чемпіонату України U-15

У цю суботу та неділю, 13 і 14 квітня, в Дружківці відбувся другий і третій матч серії за «бронзу» чемпіонату України U-15. Донецький «Донбас 2004» на домашньому льоду приймав столичний «Сокіл».

У першому матчі перемога залишилася за гостями. Таким чином, «Сокіл» зрівняв рахунок з серії 1:1 і доля бронзового комплекту нагород вирішувалася в третьому матчі.

13.04.2019, субота

Чемпіонат України U-15

Матч за 3 місце. Рахунок в серії 1:1

«Донбас 2004» – «Сокіл» – 3:4 (0:1, 1:0, 2:3)

Шайби: 0:1
– Трошкін (Мащенко – біл.) – 6:28, 1:1 – Мельник (Дубський) – 29:48, 1:2 – Баглай (Трошкін) – 43:17, 2:2 – Сидоренко ( Дубський, Раскін) – 49:52, 2:3 – Бойко (Лаптінов, Мащенко) – 51:29, 2:4 – Боярчук (Баглай) – 57:28, 3:4 – Сидоренко (Крикля) – 57:58.

«Донбас 2004»: Терлецький (Смирнов), Яровий, Шафоростов, Курганов, Малібаш, Данфорт, Селищев, Крикля, Ханенко, Мельниченко, Яйлов, Ніщетний, Трандафілов, Раскін, Дубський, Носовец, Сидоренко, Реснянская, Папуна, Мельник.

«Сокіл»: Пастушенко (Зарубін), Гайовий, Сорока, Бущан, Касянчук, Раков, Радченко, Ярощук, Лаптінов, Боярчук, Мащенко, Баглай, Грицина, Трошкін, Бойко, Володимирський, Разін, Кисельов, Лещенко, Козловський, Шурубор.

Заключний поєдинок протистояння зберігав інтригу до останньої хвилини. Повторюючи сценарій першого матчу, відкрити рахунок закинутих шайб вдалося гостям – Арсеній Кисельов на другій хвилині поєдинку розпечатав ворота Микити Терлецького.

Зрівняти рахунок в матчі команді Володимира Карабаджак вдалося в кінцівці першого періоду – Веніамін Трандафілов і Валерій Раскін асистували, Дмитро Мельник закидав. Переможна шайба в матчі на рахунку Трандафілова.

«Сокіл» намагався повернутися в гру і переломити хід поєдинку, але донеччани зуміли не тільки зберегти свої ворота в недоторканності до кінця зустрічі, але і наростити перевагу – дубль в матчі оформив капітан донеччан Веніамін Трандафілов.

Підсумок серії: «Донбас 2004» – бронзовий призер чемпіонату України U-15.

14.04.2019, неділя

Матч за 3 місце. Рахунок в серії 2:1

«Донбас 2004» – «Сокіл» – 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Кисельов (Касянчук) – 1:26, 1:1 – Мельник (Трандафілов, Раскін) – 17:47, 2:1 – Трандафілов (Дубський, Сидоренко) – 24:07, 3:1 – Трандафілов (Ханенків) – 43:42.

«Донбас 2004»:

Відзначимо, що в ці вихідні в Новояворівську відбулися фінальні матчі чемпіонату. Напередодні поєдинків у Львівській області, рахунок в серії між «Крижинкою» і «Галицькими Левами» був нічийний – 1:1. Здобувши дві домашні перемоги (5:2 і 1:0), золотий комплект нагород завоювали «Галицькі Леви».