“Евеланш” обіграли “Флеймс” в матчі №2

"Эвеланш" обыграли "Флэймз" в матче №2ПО 2019. Натан Маккіннон забиває в матчі 2 проти “Калгарі”

Нэйтан Маккіннон забив на дев’ятій хвилині додаткового періоду і приніс “Колорадо Евеланш” перемогу над “Калгарі Флеймс” в матчі №2 першого раунду розіграшу Кубка Стенлі в Західній конференції. Гра, що завершилася з рахунком 3:2, відбулася в Калгарі на арені Scotiabank Saddledome в суботу.

Маккіннон відправив шайбу у дев’ятку з лівого кола вкидання, влетівши в зону суперника на величезній швидкості через кілька секунд після того, як голкіпер “Евеланш” Філіп Грубауэр впорався з кидком в упор Міхала Фролика.

На початку овертайму “Калгарі” грав у більшості (Іен Коул був вилучений за поштовх ключкою), але “Колорадо” успішно оборонявся.

Рахунок в серії до чотирьох перемог зрівнявся – 1-1. Матч №3 відбудеться в Денвері в понеділок.

Джей-Ти Комфер перевів гру в овертайм за 2:39 до закінчення третього періоду, зумівши послати шайбу у ворота “Флеймс” з п’ятачка, коли “Колорадо” замінив воротаря на шостого польового гравця.

“Калгарі” вийшов вперед завдяки зусиллям Шона Монахен. На 13-й хвилині він першим встиг вдарити по шайбі на п’ятачку, і вона влетіла у ворота Філіпа Грубауэра – 2:1.

Метт Нієто втік один на один на восьмій хвилині матчу, коли його “Колорадо” був у меншості і відкрив рахунок у грі, забивши перший команди в цьому плей-офф і перервавши власну безгольову серію з 39 матчів.

Сміт не пропустив жодної шайби в матчі №1. З початку серії він парирував 44 кидка поспіль, у тому числі перегравши в першому періоді другої гри Габріеля Ландескога (вихід один на один), Нэйтана Маккіннона (кидав у більшості) і Метта Калверта (небезпечний момент у меншості).

Расмус Андерссон зрівняв рахунок на 13-й хвилині другого періоду з ефектною передачі Сема Беннетта під час розіграшу зайвого.