Юніорська збірна України поступилася Данії у другому матчі на чемпіонаті світу

Юніорська збірна України програла Данії з рахунком 2:6 в матчі другого туру юніорського чемпіонату світу в Дивізіоні IA, який в ці дні проходить у французькому Греноблі.

Початок матчу вийшов вдалим для команди Олега Тимченка: вже на 5-й хвилині при грі в більшості їй вдалося відкрити рахунок – відзначився захисник Денис Матусевич. Проте, ще до кінця першого ігрового відрізка Данія не тільки відігралася, але й вийшла вперед: Міккель Йенсен відзначився в рівних складах, Маркус Альмквіст – в більшості.

У другому періоді українська команда продовжувала віддалятися, в той же час, кілька датських порушень арбітри не побачили. Це посприяло розкріпаченню скандинавів, які закинули ще тричі поспіль: на 23-й хвилині відзначився Каспер Дідріксен, на 25-й – Максим Попович, а на 34-й Альмквіст оформив дубль. Після 4-го гола Данії тренерський штаб збірної України замінив у воротах Дмитра Сердюка на Назарія Сушака.

За рахунку 1:5 українці одну шайбу змогли відіграти зусиллями капітана команди Святослава Тимченка. Тим не менше, ще до кінця другого періоду Данія повернула собі перевагу в 4 шайби завдяки голу Маттіаса Хансена.

Як виявилося, рахунок 6:2 став остаточним у матчі – в третьому ігровому відрізку команди не закидали.

Збірна України програла другий поспіль матч на турнірі в Греноблі, але на цей раз – в основний час. В активі команди Олега Тимченка залишається одне очко, здобуте в матчі проти Франції (1:2 ОТ). Данія вирвалася в лідери чемпіонату світу в Дивізіоні IA з шість очками – в першому турі скандинави також в основний час здолали Норвегію (2:1).

Наступний свій матч на світовій першості України зіграє 17 квітня. Суперником команди Олега Тимченка буде Казахстан.

Чемпіонат світу U-18. Дивізіон IA. 2 тур.

Данія – Україна 6:2 (2:1, 4:1, 0:0)

Шайби: 0:1 – Матусевич (Середницький – біл.) – 4:24, 1:1 – Нільсен (Хансен, Йенсен) – 7:24, 2:1 – Альмквіст (Брендберг, Йенсен – біл) – 15:07, 3:1 – Дідріксен (Галбена) – 22:49, 4:1 – Попович (Йенсен – біл.) – 24:20, 5:1 – Альмквіст (Попович) – 33:19, 5:2 – Тимченко (Целогородцев) – 34:01, 6:2 – Хансен (Рубенак) – 36:54,

Воротарі: Ніссен – Сердюк (Сушак, 24:39).

Данія: Ніссен (Соегаард); Брендберг – Дідріксен, Хольцман – Расмуссен, Нільсен – Ларсен, Расмуссен; Попович – Альмквіст – Бринкман; Хансен – Йенсен – Тербенсен, Драйер – Біль – Хансен, Галбена – Лодаль – Шляйхнер, Рубенак.

Україна: Сердюк (Сушак); Будько – Кругляков, Євтухов – Матусевич, Ратушний – Сисак, Остапюк – Панков; Тимченко – Брага – Целогородцев, Дуюн – Середницький – Чіканцев, Панченко – Попережай – Абаджян, садовик – Болотін – Борисов.