“Блюз” вирвали перемогу у “Джетс” в матчі №5

"Блюз" вырвали победу у "Джетс" в матче №5ПО 2019.Джейден Шварц

Джейден Шварц забив вирішальний гол за 15 секунд до закінчення третього періоду матчу №5 першого раунду розіграшу Кубка Стенлі в Західній конференції, і “Сент-Луїс Блюз” здобув перемогу над “Вінніпег Джетс” з рахунком 3:2. Гра відбулася у Вінніпезі на арені Bell MTS Place в четвер.

Шварц влучив по шайбі з літа після передачі Тайлера Бозака. “Блюз” володіли ініціативою в кінцівці гри.

“Ми боремося до кінця, – сказав Шварц. – Віримо один в одного, в нашу тактику, команду. Якщо команда досягає успіху, то це означає, що кожен з нас переміг. Ми граємо в один і той же хокей, працюємо, уважно обороняємося. Гол у більшості був дуже важливий для нас – він надав нам сил. Боротьба в серії йде дуже вперта. Ніхто не знає, що буде далі, кому пощастить”.

“Сент-Луїс” вийшов вперед у серії до чотирьох перемог – 3-2. Шостий матч відбудеться в Сент-Луїсі в суботу (неділю, 02:00 мск). У цій серії завжди перемагали гості.

“Йому пощастило, – сказав голкіпер “Джетс” Коннор Хеллебак про гол Шварца. – Там був рикошет, і шайба влучила йому в ключку. Вкрай неприємно. Я вважаю, що ми грали краще. Будемо боротися, ще нічого не закінчилося”.

Голи у складі “Вінніпега” забивали Адам Лаурі і Кевін Хейз, а Коннор Хеллебак парирував 26 кидків.

“Ситуація така ж, як за рахунку 0-2, – сказав нападник “Джетс” Блейк Уілер. – Так буває. Треба виграти. За останні два роки у нас майже сто перемог. Ми віримо, що можемо перемогти”.

Після двох періодів рахунок був 2:0 на користь “Вінніпега”. Райан о’райлі скоротив розрив при грі в більшості на другий останній хвилині двадцятихвилинки.

Брейді Шенн відновив рівновагу на 14-й – 2:2. Це взяття воріт судді розбирали на повторі і вирішили, що захисник “Джетс” Дастін Бафлин штовхнув нападника “Блюз” Оскара Сундквиста, і він зсунув ворота в той момент, коли Шенн вже здійснював кидок.

“Багато емоцій, особливо з-за того, як почався матч, – сказав захисник “Блюз” Алекс Пьєтранджело. – Відразу ж пропустили. Але порахуйте, скільки разів у інтерв’ю я говорив, що ми ніколи не здаємося. У нас є характер, і сьогодні ми його продемонстрували”.

Голкіпер “Сент-Луїса” Джордан Биннингтон відбив 29 кидків.

Лаурі встановив рекорд клубу “Джетс”/”Атланта Трешерз” для кубових ігор, закинувши першу шайбу в матчі вже на 12-й секунді першого періоду. До цього рекорд належав Джейкобу Трубі. Він відзначився на 31-й секунді п’ятого матчу першого раунду плей-офф минулого року проти “Міннесота Вайлд”.

Хейз збільшив перевагу в рахунку за шість хвилин до першої перерви, выкатившись на ворота і добивши шайбу у сітку після свого ж кидка – 2:0.

“Якщо ми програємо, все закінчиться, – сказав Хейз. – Відмінна мотивація. Шостий матч буде кращим у нашому виконанні”.

Пряма мова

“Це важливо, так? Моя робота полягає в тому, щоб у команди був шанс на перемогу. “Вінніпег” забив швидкий гол, і мені не можна було пропускати. Це було нелегко, але команда мені допомагала, відмінно грала в меншості. Всі билися протягом 60 хвилин” – голкіпер “Блюз” Джордан Биннингтон

“До ночі будеш мучитися спогадами, а потім треба подумати, в чому додати, що поправити. Розберемо голи, щоб все було зрозуміло. А потім у нас буде перевага, тому що буде бажання виправитися і відігратися” – тренер “Джетс” Пол Моріс

Це цікаво

За всю історію “Блюз” тільки Джино Кавалліні закидав переможну шайбу в матчі плей-офф пізніше Шварца. Кавалліні відзначився за 9 секунд до сирени у матчі №3 проти “Чикаго Блэкхокс” у фіналі дивізіону в 1990 році (5:4). … “Сент-Луїс” всьоме виграв матч плей-офф, відігравши не менше однієї шайби в третьому періоді. І в четвертий раз в основний час. … Нападник “Джетс” Микола Елерс прийняв на себе кидок в третьому періоді і не зміг продовжити гру. Поки нічого невідомо про його стан.

Що далі?

Матч №6 першого раунду плей-офф відбудеться в Сент-Луїсі в суботу (неділю, 02:00 мск).