«Союз» обіграв «Джокерів» і став переможцем чемпіонату АХЛ

У суботу, 19-го квітня, визначився переможець розіграшу чемпіонату АХЛ в Дивізіоні «Любитель+».

З самого початку поєдинку «Союз» захопив перевагу в матчі. Уже після закінчення перших 15 хвилин на табло льодової арени “Салтівський Лід” горів рахунок 2:0.

У другій п’ятнадцятихвилинка дана тенденція продовжилася. «Джокери» зуміли відквитати одну шайбу, але у відповідь пропустили три шайби.

У заключному періоді зустрічі номінальні гості спробували врятувати гру, але вже було запізно. У відповідь на три голи «Джокерів» суперник відповів двома шайбами, що дозволило «Союзу» святкувати впевнену перемогу.

Кращий нападник: Олександр Шайбель (СМК)

Кращий захисник: Михайло Задонский ( «Атлант»)

Кращий воротар:
Роман Капінос ( «Союз»)

Кращий гравець-любитель: Євген Коваль ( «Джокери»)

Кращий бомбардир: Вадим Радченко (СМК)

MVP плей-офф: Джейсон Чейз ( «Союз»)

Команда прогрес: ХК «Гладіатори»

Нагадаємо, що бронзовим призером турніру став хокейний клуб «СМК».

ХК «Союз» – ХК «Джокери» 7:4 (2:0, 3:1, 2:3)

Шайби: 1:0 Некипелов (Чейз), 1:44, 2:0 Гребенюк (Омельченко, Курейчук), 10:49, 3:0 Чейз (Некипелов), 21:15, 4:0 Чейз (Адамкович, Самарський), 21:46 4:1 Коваль (Устюгов), 22:29, 5:1 Чейз (Адамкович, Некипелов), 23:15, 5:2 Шевцов (Мизгунов), 34:16, 6:2 Адамкович (Некипелов), 38:34, 7:2 Адамкович (Чейз), 40:00, 7:3 Могилат (Шевцов), 41:36, 7:4 Шевцов.

Союз: Капінос; Омельченко, Самарський, Шахунья, Кузнецов, Жиленко, Захарченко, Доленко. Курейчук, Святенко, Чейз, Адамкович, Некипелов, Гребенюк.

Джокери: Баришев; Мизгунов, Панов, Строгий, Таран, Шевцов, Скаченко, Сорока, Коваль, Могилат, Глушко, Устюгов.