Національна збірна України мінімально поступилася Японії в стартовому матчі на чемпіонаті світу

Сьогодні, 28 квітня, національна збірна України провела свій перший поєдинок на чемпіонаті світу в Дивізіоні 1В, який проходить в естонському Талліні. Суперником української команди стала збірна Японії.

Матч японці почали більш активно, ніж українська команда. Поки українці придивлялися до супротивника, японська команда змогла відкрити рахунок в матчі. Однак уже через чотири хвилини Віталій Лялька зрівняв цифри на табло і повернув свою команду в гру.

Втримати перевагу українці не зуміли і ще двічі пропустили від збірної Японії – спочатку під кінець першого періоду японці вийшли вперед, а після, вже в другій двадцятихвилинці, і зовсім збільшили розрив у рахунку до двох шайб.

Команда Андрія Срюбка усіма силами намагалася відігратися, що вилилося в закинуту шайбу від Філіпа Юлдашева-Пангелова, проте “сухий” третій період не дозволив українцям знову зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Свій наступний матч національна збірна України проведе вже завтра, 29 квітня, о 16:30 проти збірної Польщі. Пряма трансляція зустрічі буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.

Чемпіонат світу. Дивізіон IB (Таллінн, Естонія). 1-й тур:

Україна – Японія 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1 – Хірано (Х. Сато, Ю. Тера) – 4:43, 1:1 – Лялька (Міхнов) – 8:16, 1:2 – Сато (Хірано) – 12:52, 1:3– Саїто (Накаяшікі, К. Сато) – 37:42, 2:3 – Пангелов-Юлдашев – 39:46,

Воротарі: Дьяченко – Хата,

Кидки: 22 (6, 12, 4) – 26 (12, 7, 7),

Штраф: 6 (2, 2, 2) – 22 (4, 2, 16).

Україна: Дьяченко (Оганджанян); Мережко – Пангелов-Юлдашев, Петрухно – Толстушко, Григор’єв – Скрипець, Романенко; Лялька – Мазур – Міхнов, Гаврик – Буценко – Бабинець, Коваленко – Гриценко – Німенко, Пересунько – Даниленко – Задоєнко, Чердак.

Японія: Хата (Онода); Каваї – Ямада, Х. Сато – Хашимото, Міношіма – Іто, Хаята- Хашіба; Накаяшікі – Саїто – К. Сато, Хірано – Фурухаші – Ю. Тера, Х. Тера – Івамото – Міура, Шінохара – Танака – Осака.