«Донбас 2005» – бронзовий призер турніру «Східні ворота Білорусі»

«Донбас 2005» закрив змагальний сезон-2018/19 виїзним турніром в Білорусі. З 17 по 19 травня в Орші пройшов турнір з хокею з шайбою серед дитячо-юнацьких команд 2005 року народження «Східні ворота Білорусі».

Команду донецької ДЮСШ представляв «Донбас 2005» під керівництвом Андрія Кузьмінського.

За результатами двох ігрових днів, донеччани заробили в командну скарбничку 6 очок і розташувалися на третьому місці турнірної таблиці. Відзначимо, що команда Андрія Кузьмінського поступилася майбутньому срібному призеру новополоцькому «Хіміку» і чемпіону змагання СДЮСШОР «Вітебськ».

Вирішальним став п’ятий поєдинок донецької команди на турнірі – доля підсумкової «бронзи» ​​вирішувалася в очному протистоянні з «Локомотивом».

Відкрити рахунок донеччанам вдалося на самому старті першого періоду – через 16 секунд після стартового свистка Максим Бенедюк розпечатав ворота «Локомотива». Відзначимо, що саме ця шайба стала найшвидшим голом турніру.

Через дві хвилини воротар «Локомотива» не впорався з кидком Олексія Євтєхова. Два швидкі голи донеччан змусили наставника команди з Орші взяти 30-секундний перерву. Установки, видані «Локомотиву», спрацювали, і гості «Льодової арени» більше закинутих шайб у першому періоді не побачили.

Другий і третій ігровий відрізок порадували глядачів матчу ще п’ятьма закинутими шайбами ​​- три на рахунку донеччан, двома вдалими кидками відзначився «Локомотив».

Фінальна сирена зафіксувала підсумкову перемогу «Донбасу-2005» з рахунком 5:2. Кращим гравцем матчу у складі «Донбасу» визнаний Максим Бенедюк.

«Донбас 2005» – бронзовий призер турніру «Східні ворота Білорусі».