“Вегас” – “Нешвілл” (2:5): вольова перемога “Предаторз”

"Вегас" - "Нэшвилл" (2:5): волевая победа "Предаторз"Філіп Форсберг і Метт Дюшен

“Предаторз” поступалися після першого періоду з рахунком 1:2, але потім відзначилися чотири рази поспіль, у тому числі тричі за перші сім хвилин другого періоду. По голу і передачу у “Нешвілла” (4-2-0) на свій рахунок записали Кайл Терріс і Нік Боніно, Райан Елліс зробив дві передачі, а Пекка Рінне відбив 33 кидка, вперше святкували успіх у матчах з “Голден Найтс”.

“Предаторз” здобули третю перемогу в чотирьох матчах. Нападник гостей Філіп Форсберг забив п’ятий гол у сезоні і продовжив результативну серію з початку сезону до шести ігор, повторивши клубний рекорд. Раніше це вдалося Мареку Жидлицки у сезоні 2003-04. А ось пятиматчевые результативні серії форвардів “Нешвілла” Метта Дюшена та Райана Джохансена обірвалися.

“Вегас” (4-3-0) зазнав третьої поразки в п’яти матчах, а шайби у господарів закинули Марк Стоун і Райлі Сміт. Воротар Марк-Андре Флері зробив 34 сейва.