“Бостон” – “Піттсбург” (6:4): “Брюїнз” ледве не осоромилися

"Бостон" - "Питтсбург" (6:4): "Брюинз" едва не опростоволосилисьБред Маршан у матчі проти “Піттсбурга”

“Бостон” повів з рахунком 3:0 на початку другого періоду, дозволив “Пітсбургу” ще до другої перерви забити чотири рази підряд (у тому числі за три секунди до кінця періоду), але в третьому періоді закинув три шайби. На дев’ятій хвилині Торі Коло зрівняв рахунок (4:4), а за 1:57 до фінальної сирени переможний гол забив Бред Маршан.

“Бостон” (11-1-2) продовжить серію без поразок в основний час до 10 матчів (8-0-2), а Маршан, забив два голи і зробив три передачі, набрав очки в 13-й грі поспіль. Також 2 (1+1) бали набрав Давид Пастрняк, який з 14 голами і 29 очками лідирує в лізі. Маршан з 28 очками йде другим. У воротах “Бостона” зіграв Ярослав Халак, зробив 40 сейвів.

Для “Піттсбурга” (8-6-1) поразки в основний час стало першим за чотири матчі (2-1-1). Воротар Метт Мюррей пропустив три шайби з 11 кидків і на початку другого періоду був замінений на Трістана Джарри, зробив 12 сейвів.

“Сьогодні ми провели один з найкращих матчів у році, – сказав тренер “Пінгвінз” Майк Салліван. – Ми грали проти однієї з кращих команд в лізі і знали, що вони будуть намагатися відігратися. У них теж дуже талановита команда. Вважаю, що третій період ми провели сильно. Мені сподобалася енергія, всі були залучені в гру. Ми зіграли дуже добре, просто не перемогли”.

У складі “Піттсбурга” забивали Брайан Раст, Домінік Кегун, Нік Бьюгстад і Джон Марино. Євген Малкін відзначився гарною передачею на гол Раста, набравши свій перший асистентський бал у сезоні і перше очко після травми. Сідні Кросбі завершив зустріч з найгіршою в команді корисністю мінус-4.

“Піттсбург” догравав матч без захисника Кріса Летанга, який отримав травму нижньої частини тіла на початку третього періоду. “Бостон” в третьому періоді втратив захисника Чарлі Макевоя.