“Детройт” – “Нешвілл” (1:6): п’ять голів “Предаторз” у другому періоді

"Детройт" - "Нэшвилл" (1:6): пять голов "Предаторз" во втором периодеНешвілл громить Детройт

“Нешвілл” (9-4-2) після першого періоду програвав 0:1, але забив п’ять голів у другому періоді і ще один в третьому, вигравши п’ятий матч з останніх семи. Дублем у “Предаторз”, які почали четырехматчевый виїзд, відзначився Метт Дюшен, а Філіп Форсберг набрав 2 (1+1) очки.

Голкіпер “Нешвілла” Пекка Рінне, якому в неділю виповнилося 37 років, зробив 23 сейва і продовжив особисту безпрограшну серію в основний час до 10 матчів (8-0-2). “Предаторз” переграли “Ред Уінгз” лише вдруге за останні 12 зустрічей (2-8-2).

Єдиний гол “Детройта” (4-11-1) забив Андреас Атанасиу. У останніх 12 іграх “Ред Уінгз” зіграли 1-10-1 при загальній різниці шайб 21:52. У тому числі 4:17 в останніх трьох поразках. Воротар Джиммі Ховард пропустив чотири голи з 15 кидків і в другому матчі поспіль був замінений по ходу зустрічі. Вийшов на лід Джонатан Берньє зробив дев’ять сейвів.

“Проблема зараз полягає у впевненості, – сказав нападник “Ред Уінгз” Ділан Ларкін. – Тут У нас чудовий колектив, але треба, щоб хтось взяв ініціативу в свої руки і повернув нам впевненість. Ми повинні продовжувати битися один за одного і за вболівальників”.