“Рейнджерс” – “Оттава” (2:6): падіння “Нью-Йорка”

"Рейнджерс" - "Оттава" (2:6): падение "Нью-Йорка"Жан-Габріель Пажо і Міккель Бедкер

Два голи Жана-Габріеля Пажо, Владислав Намісників і Бреді Ткачук, набрали по 2 (1+1) очки, а також голи Рона Хэйнси і Тайлера Энниса принесли “Оттаві” (4-8-1) третю перемогу в останніх п’яти матчах, а також першу перемогу в сезоні в гостях після п’яти поразок (1-4-1).

“Сенаторз” реалізували два більшості з шести після того, як у перших 12 матчах сезону використовували два шансу з 42.

“Вважаю, що сьогодні ми заслужили всі свої шанси”, – сказав тренер “Оттави” Ді-Джей Сміт.

“Рейнджерс” (5-6-1) не змогли продовжити переможну серію до трьох матчів. У їх складі вперше в НХЛ більше одного очки набрав Каапо Какко (гол, передача), а Артемій Панарін реалізував більшість і продовжив результативну серію до п’яти матчів. У воротах з перших хвилин в третій раз поспіль зіграв Олександр Георгієв, зробив 24 сейва.

Какко відкрив рахунок на дев’ятій хвилині першого періоду, а до 12-ій хвилині першого періоду “Рейнджерс” перевершували “Оттаву” за кидками 10-0. Але потім “Сенаторз” забили п’ять разів поспіль за відрізок у 20 хвилин.

До складу “Оттави” повернувся форвард Боббі Райан, який пропустив дві попередні зустрічі. “Рейнджерс” третій матч поспіль провели без Міки Зибанежада.