“Колорадо” – “Нешвілл” (9:4): шість голів за вісім хвилин

"Колорадо" - "Нэшвилл" (9:4): шесть голов за восемь минутЮнас Донський

“Колорадо” вів після першого періоду 2:1, за перші п’ять хвилин другого періоду пропустив двічі, але потім контратакував шістьма голами, забитими рівно за вісім хвилин.

Для “Евеланш” (9-5-2) ця перемога стала першою за шість матчів. Першим хет-триком в “Колорадо” відзначився нападник Юнас Донський, 3 (1+2) очки набрали Андре Бураковски, Кейл Макар і Райан Грейвз, а Павло Францоуз, зайняв місце травмованого Філіпа Грубауэра, зробив 20 сейвів. Без очок у “Евеланш” залишилися два форварди – Валерій Ничушкин і П’єр-Едуар Бельмар.

Нэйтан Маккіннон закинув шайбу і зробив три передачі, але з обережності не грав у третьому періоді. Також травму у “Колорадо” отримав захисник Микита Задоров, яким у другому періоді особа потрапила шайба.

“Нешвілл” (9-5-2) програв в третій раз за чотири зустрічі (1-2-1). Пекка Рінне пропустив п’ять шайб з 22 кидків, і в другому періоді був замінений на що зробив 19 сейвів Юсе Саросу.