Матчі регулярного чемпіонату 9 листопада 2019 (онлайн)

Матчи регулярного чемпионата 9 ноября 2019 (онлайн)Кучеров проти Соботки

Трансляції матчів дня дивіться у відповідних протоколах >>>

Матчи регулярного чемпионата 9 ноября 2019 (онлайн)Розклад матчів 9 листопада (час московське):

“Нью-Йорк Айлендерс” – “Флорида Пэнтерз” (21:00)
“Тампа-Бей Лайтнінг” – “Баффало Сэйбрз” (21:00)
“Вашингтон Кепіталз” – “Вегас Голден Найтс” (03:00)
“Монреаль Канадієнс” – “Лос-Анджелес Кінгз” (03:00)
“Оттава Сенаторз” – “Кароліна Харрікейнз” (03:00)
“Піттсбург Пінгвінз” – “Чикаго Блэкхокс” (03:00)
“Торонто Мейпл Ліфс” – “Філадельфія Флайєрс” (03:00)
“Арізона Койотиз” – “Міннесота Вайлд” (04:00)
“Колорадо Евеланш” – “Коламбус Блю Джекетс” (05:00)
“Калгарі Флеймс” – “Сент-Луїс Блюз” (06:00)
“Сан-Хосе Шаркс” – “Нешвілл Предэйторз” (06:30)

“Тампа-Бей” – “Баффало” (21:00): реванш для “Сэйбрз”

В суботу “Тампа” і “Баффало” проведуть повторний поєдинок Global Series. Перша зустріч команд відбулася в п’ятницю і завершилася з рахунком 3:2 на користь “Лайтнінг” (7-5-2), які здобули другу перемогу в останніх п’яти матчах. Першою зіркою тієї зустрічі був визнаний Микита Кучеров, який забив перший гол.

“Сэйбрз” (9-5-2) не можуть перемогти в чотирьох матчах поспіль (0-3-1). В останніх шести зустрічах команда зіграла 1-4-1, хоча сезон розпочала з 8-1-1. По ходу невдалої серії “Баффало” в сумі закинув п’ять шайб. Очікується, що в суботу “Сэйбрз” не зможе допомогти нападник Володимир Соботка, який постраждав після красивого силового прийому у виконанні Кучерова.

“Айлендерс” – “Флорида” (21:00): “Нью-Йорк” може почати нову серію

“Айлендерс” (11-3-1) в останньому матчі проти “Піттсбурга” вели 3:0 після двох періодів, але в результаті поступилися в овертаймі з рахунком 3:4. На цьому урвалася їх десятиматчевая переможна серія, але при цьому продовжилася серія без поразок в основний час (10-0-1). Примітно, що з тих пір, як Баррі Тротц очолив команду, “Нью-Йорк” грав 48-2-2, якщо забивав не менше трьох голів.

“За останні два роки ми багато разів утримували перевагу, але сьогодні зіграли пасивно, і суперник цим скористався, – сказав Тротц після поразки від “Пінгвінз”. – Це тільки наша вина”.

“Айлендерс” з 23 очками займають друге місце в Столичному дивізіоні. Очікується, що в суботу до складу команди може повернутися захисник Нік Ледді, який пропустив три останні зустрічі із-за травми. У “Пантерс” відновився центрфорвард Вінсент Трочек, який повинен вийти на лід у суботу. Крім того, близький до повернення нападник Ноель Акьяри.

“Флорида” (7-3-5) в четвер в овертаймі поступилася “Вашингтону” (4:5), але при цьому набрала очки в 11-му матчі з останніх 12.

Суботня зустріч могла ознаменуватися протистоянням двох російських воротарів, але Сергію Бобровському майже напевно буде протистояти Томас Грайсс, який спробує здобути шосту особисту перемогу поспіль. Семен Варламов захищав ворота “Айлендерс” в попередньому матчі.

“Вашингтон” – “Вегас” (03:00 мск): переможна серія “Кепіталз”

“Вашингтон” і “Вегас” покажуть новий ремейк на фінал Кубка Стенлі 2018 року, в якому “Кепіталз” були сильнішими за “Голден Найтс” в п’яти зустрічах.

З 27 очками “Вашингтон” (12-2-3) лідирує в загальній таблиці НХЛ і в суботу спробує продовжити переможну серію до шести матчів, а серію без поразок в основний час до 11 (зараз вона становить 9-0-1). “Кепіталз” в 17 зустрічах сезону закинули вже 69 шайб, що є кращим результатом в НХЛ. З усіх інших команд тільки “Нешвілл” зміг забити більше 60 голів (64).

Олександр Овечкін в цьому сезоні набрав вже 22 (13+9) очки і з 13 голами ділить третє місце в суперечці снайперів, поступаючись Давиду Пастрняку з “Бостона” (15 шайб) та Леону Драйзайтлю з “Едмонтона” (14). Примітно, що 12 голів в цьому році капітан “Вашингтона” забив у гостях, і тільки один вдома.

“Голден Найтс” проведуть третій поєдинок в рамках четырехматчевого турне. “Вегас” (9-5-3) програв три матчі з останніх чотирьох, але при цьому серія без поразок в основний час становить п’ять зустрічей (2-0-3). У цьому сезоні “Голден Найтс” програли всі три матчі, доля яких вирішувалася в овертаймі.

“Ми повинні покращити гру в овертаймі, – сказав нападник “Вегаса” Макс Пачиоретті. – Таке відчуття, що у нас навіть немає шансів, ми майже не володіємо шайбою. Ми повинні розібратися з цим, з’ясувати, чому так відбувається, і попрацювати”.

“Калгарі” – “Сент-Луїс” (06:00): вдала серія “Блюз”

“Сент-Луїс” (11-3-3) в суботу спробує продовжити переможну серію до семи матчів, а також виграти в дев’ятий раз з останніх десяти. Вісім з 11 перемог команди в цьому сезоні були вольовими. Такий вдалий відрізок допоміг “Блюз” з 25 очками піднятися на перше місце Західної конференції.

“Переможна серія з шести ігор – це здорово, – сказав воротар Джейк Аллен – Але це не має великого значення прямо зараз. Ми знаходимо способи вигравати матчі, хоча на початку минулого сезону все було навпаки”.

Раніше стало відомо, що форвард “Сент-Луїса” Олександр Стін вибув мінімум на чотири тижні, отримавши розтягнення зв’язок гомілкостопу на лівій нозі. У четвер хокеїста перевели в список травмованих, і він повернувся в Сент-Луїс. Через місяць йому належить пройти повторне обстеження. Очікується, що у складі його замінить Джейкоб Де Ла Роуз, нещодавно обмінений з “Детройта”.

“Калгарі” (10-7-2) по ходу останнього матчу з “Нью-Джерсі” програвав 1:2, але потім забив чотири рази поспіль і здобув четверту перемогу за п’ять матчів. Такий відрізок допоміг “Флеймс” після важкого старту сезону вийти на третє місце на Заході.

“Монреаль” – “Лос-Анджелес” (03:00): невдачі “Кінгз”

“Лос-Анджелес” (5-10-1) у четвер поступився “Оттаві” (2:3 от) і зазнав шостої поразки в останніх семи зустрічах (1-5-1). Примітно, що в минулому році “Кінгз” також стартували з п’яти перемог у 16 матчах.

“Не думаю, що хтось у цій роздягальні хоче грати, щоб програвати, – сказав форвард Тайлер Тоффолі. – Ми граємо, щоб перемагати. Ми засмучені, і ми хочемо вигравати матчі”.

В суботу “Лос-Анджелес” проведе заключну гру у рамках трехматчевого турне по Канаді. Очікується, що команді не зможе допомогти нападник Тревор Льюїс, який отримав травму нижньої частини тіла. Крім того, під питанням участь в матчі захисника Дрю Дауті.

“Монреаль” (8-5-3) в останній грі поступився “Філадельфії” за кидками 24-43, але в підсумку зміг взяти одне очко в овертаймі (3:2). У шести попередніх зустрічах команда зіграла 4-1-1. Очікується, що в суботу до складу повернеться форвард Еспери Котканиеми, який пропустив чотири матчі.

“Оттава” – “Кароліна” (03:00): три поразки “Харрікейнз”

“Кароліна” (9-6-1) зазнала три поразки поспіль в основний час і в суботу спробує перервати невдалу серію. В останньому матчі “Харрікейнз” поступилися “Рейнджерс” (2:4).

“Оттава” (5-9-1) у четвер обіграла “Лос-Анджелес” (3:2) і здобула четверту перемогу в останніх семи матчах. У п’ятницю стало відомо, що Артем Анісімов вибув на тривалий термін через травму паху. У цьому сезоні форвард провів лише сім матчів, в яких забив два голи.

“Піттсбург” – “Чикаго” (03:00): травми і більшість “Пінгвінз”

У п’ятницю стало відомо, що захисник “Піттсбурга” Кріс Летанг вибув на кілька тижнів через травму нижньої частини тіла. 32-річний захисник отримав травму в понеділок в третьому періоді гри з “Бостоном” (4:6). У 15 матчах свого 14-го сезону в НХЛ Летанг набрав 12 (4+8) очок. У перших восьми зустрічах він набрав 10 (4+6) очок, а у наступних семи зробив дві передачі.

“Звичайно, нам би хотілося його повернення до складу як можна швидше, – заявив після тренування тренер Майк Салліван. – Ми будемо йти тиждень за тижнем, я буду повідомляти подробиці”.

Без Летанга і вибув на тривалий термін через травму нижньої частини тіла Патріка Хорнквиста “Піттсбург” змінив склад спецбригад більшості. У п’ятницю на тренуванні в першій бригаді грали захисник Юусо Риикола, а також форварди Сідні Кросбі, Джейк Гюнтцель, Алекс Гальченюк і Нік Бьюгстад. У другій бригаді грали нападники Євген Малкін, Джаред Макканн та Домінік Кегун, а також захисники Джастін Шульц і Маркус Петтерссон. В останніх 10 матчах “Піттсбург” (9-6-1) не реалізував жодного з 22 шансів у більшості. З 13,3% реалізації “Пінгвінз” займає 25-е місце в лізі.

“Чикаго” (5-7-3) у четвер обіграв “Сан-Хосе” (5:2) і здобув другу перемогу за три матчі. У цьому сезоні “Блэкхокс” тільки один раз змогли виграти двічі поспіль.

“Виїзд в Піттсбург буде непростим, але ми повинні знайти спосіб отримати два очки, – сказав форвард “Чикаго” Ділан Стром. – Ми повинні почати об’єднувати перемоги”.

“Торонто” – “Філадельфія” (03:00): переможна серія “Ліфс”

“Торонто” (9-5-3) вперше в сезоні виграв три матчі поспіль і в суботу спробує розвинути успіх. Рівно тиждень тому “Мейпл Ліфс” вже перемагали “Філадельфію” (4:3 Б). Тоді, щоб виявити переможця в серії булітів, знадобилося 11 раундів.

“Філадельфія” (8-5-2) після поразки від “Торонто” здобула дві перемоги поспіль і продовжила серію без поразок в основний час до чотирьох матчів (3-0-1). У перших 15 іграх сезону “Флайєрс” набрали 18 очок, що стало для них найкращим стартом з 2011 року.

Нападник Михайло Воробйов в п’ятницю був відправлений “Філадельфією” в команду Американської хокейної ліги “Ліхай-Веллі Фэнтомз”. У зворотному напрямку поїхав форвард Енді Андрейофф. 22-річний Воробйов провів шість матчів за “Флайєрс” в цьому сезоні і зробив одну результативну передачу. Він був викликаний з АХЛ в середу, а до цього відправлений туди 31 жовтня. У четвер Воробйов зіграв проти “Монреаля” (3:2 от). Він провів на льоду 7:34 у протоколі відзначився одні виграним вкиданням з трьох. Всього в 21 грі в НХЛ уродженець Уфи набрав 3 (1+2) очки.

“Арізона” – “Міннесота” (04:00): гостьові невдачі “Уайлд”

“Міннесота” (5-10-1) програла чотири рази в останніх п’яти матчах (1-3-1) і продовжує перебувати в підвалі турнірної таблиці Західної конференції. У нинішньому сезоні “Уайлд” в гостях зіграли 2-9-0. При цьому 13 з перших 18 матчів чемпіонату “Міннесота” проводить на виїзді.

“Арізона” (9-5-2) у четвер поступилася “Коламбусу” (2:3) і програла двічі поспіль після відрізка 8-2-0. У цьому сезоні “Койотиз” терпіли дві поразки поспіль лише у двох перших зустрічах. В останніх 10 очних домашніх матчах з “Уайлд” “Арізона” здобула лише три перемоги.

“Колорадо” – “Коламбус” (05:00): “Евеланш” без Задорова

У п’ятницю стало відомо, що захисник “Колорадо” Микита Задоров вибув на невизначений термін після того, як під час матчу проти “Нешвілла” шайба потрапила йому в обличчя. Гра відбулася в Денвері в четвер і завершилася перемогою “Колорадо” з рахунком 9:4. У 15 іграх цього сезону росіянин набрав три (1+2) очки.

У третьому періоді тієї ж гри не виходив на лід і центрфорвард Нэйтан Маккіннон. Він отримав травму верхньої частини тіла на 18-й хвилині другого періоду. У п’ятницю йому дали вихідний. Очікується, що він буде у складі “Колорадо” в суботньому матчі. На даний момент “Евеланш” вже грають без двох нападників першої ланки Мікко Рантанена і Габріеля Ландескога, а також воротаря Філіпа Грубауэра. У них травми нижньої частини тіла. При цьому Рантанен може повернутися до складу найближчим часом. Без нього “Колорадо” зіграв 2-4-2.

“Евеланш” (9-5-2) і “Коламбус” (6-7-3) виграли свої останні зустрічі і змогли перервати пятиматчевые серії без перемог. У п’ятницю стало відомо, що ці ж команди зіграють один з одним в наступному сезоні на Hartwall Arena в Гельсінкі в рамках 2020 NHL Global Series.

“Сан-Хосе” – “Нешвілл” (06:30): труднощі “Предэйторз”

“Нешвілл” (9-5-2) у четвер крупно поступився “Колорадо” (4:9) і програв в третій раз за чотири зустрічі (1-2-1). Після того матчу гравці “Предэйторз” заявили, що збираються реабілітуватися в наступному матчі.

“У нас є гордість, і сьогодні нам дуже соромно, – сказав після поразки від “Евеланш” капітан “Нешвілла” Роман Йосі.- Ми повинні реабілітуватися за це в наступній грі. Ми програли всі єдиноборства, ми не билися”.

У четвер “Сан-Хосе” (6-10-1) обіграв “Міннесоту” (6:5) і вперше з 10-16 жовтня зміг здобути дві перемоги поспіль. При цьому “Шаркс” були близькі до провалу. Вони вели 4:0 за підсумками першого періоду і 6:2 у третьому, але дозволили супернику наблизитися на відстань однієї шайби.

В суботу відбудеться другий очний матч команд у цьому сезоні. Перший поєдинок 8 жовтня залишився за “Нешвіллом”, який на своєму льоду переміг з рахунком 5:2.