“Вегас” – “Чикаго” (3:5): п’ять поспіль голів “Чикаго”

"Вегас" - "Чикаго" (3:5): пять подряд голов "Чикаго"Келвін де Хаан

На сьомій хвилині першого періоду “Вегас” повів 2:0 після голів Вільяма Каррье і Вільяма Карлссона. Але потім пропустив п’ять шайб поспіль і не зміг перемогти в четвертій грі поспіль (0-3-1). Головними творцями камбека “Чикаго” (7-7-4) стали Патрік Кейн і Ділан Стром, які забили по голу і зробили по дві передачі, а також відбив 39 кидків Корі Кроуфорд.

“Блэкхокс” вперше перемогли “Вегас” після появи в НХЛ клубу з Невади. Попередні сім матчів залишалися за “Голден Найтс”.

“Чикаго” продовжив результативну серію до чотирьох матчів (3-0-1) і виграв четвертий раз за шість зустрічей (4-1-1).

За хвилину до кінця третього періоду відставання “Лицарів” до двох шайб скоротив Нейт Шмідт, але на більше господарів не вистачило.

Ключовий момент матчу стався на початку другого періоду, коли за рахунку 2:1 форвард “Вегаса” Алекс Так відсвяткував взяття воріт, але повтор показав, що шайба вдарилася об штангу і поперечину і не перетнула лінію воріт. Протягом наступної хвилини “Чикаго” забив двічі і лідерства більше не втрачав.