“Тампа-Бей” – “Рейнджерс” (9:3): чотири очки Кучерова

"Тампа-Бэй" - "Рейнджерс" (9:3): четыре очка КучероваАндрій Василевський

“Тампа” повторила клубні рекорди за загальною кількістю голів і шайб у більшості, не залишивши “Рейнджерс” жодного шансу. Вже на сьомій хвилині першого періоду “Лайтнінг” закинули чотири шайби, а далі лише нарощували перевагу.

У підсумку “Тампа” у першій грі після повернення зі Швеції з 2019 NHL Global Series реалізувала п’ять шансів у більшості з восьми. Востаннє п’ять голів у більшості команда забивала 19 березня 1995 року в грі з “Баффало” (6:1). А в останній раз дев’ять голів “Лайтнінг” забивали 8 листопада 2003 року у ворота “Піттсбурга” (9:0).

“Нам просто не хотілося знімати ногу з педалі газу, – сказав капітан “Лайтнінг” Стівен Стэмкос. – Нечасто бувають матчі, коли ти отримуєш лідерство так швидко”.

Микита Кучеров був визнаний першою зіркою матчу завдяки голу і трьох передач. Віктор Хедман зробив три передачі, а Андрій Василевський відбив 20 кидків. Для “Дніпра” (9-5-2) перемога стала третьою поспіль.

“Рейнджерс” (8-7-2) зазнали першої поразки в основний час за п’ять ігор (3-1-1). Дублем у гостей відзначився Філіп Хытил, а Артемій Панарін зробив дві передачі, закінчив матч з корисністю плюс-3 і продовжив результативну серію до рекордних в кар’єрі 10 зустрічей.

Олександр Георгієв почав зустріч, був замінений після чотирьох пропущених голів, але повернувся на лід у третьому періоді. Він зробив 21 сейв з 26 кидків, а Хенрік Лундквіст пропустив чотири шайби з 19 кидків.

“Ми програли хорошій команді, яка показала свій найкращий хокей, в той час як ми від нього були далекі, – сказав тренер “Рейнджерс” Девід Куїнн. – Ми були переграні від початку і до кінця”.

“Рейнджерс” догравали матч без захисника Джейкоба Труби, який отримав травму в другому періоді. А нападник Каапо Какко з-за простуди не потрапив у склад в останній момент.