“Коламбус” – “Сент-Луїс” (3:2): перший гол Гаврикова

"Коламбус" - "Сент-Луис" (3:2 ОТ): первый гол ГавриковаЗак Веренски

Зак Веренски реалізував більшість за 1:26 до кінця овертайму і приніс “Коламбусу” (7-8-3) другу перемогу в останніх дев’яти матчах (2-5-2). Також у “Блю Джекетс” відзначилися Владислав Гавриков, закинув першу шайбу в НХЛ, і П’єр-Люк Дюбуа, який зрівняв рахунок у третьому періоді.

“Сент-Луїс” (12-3-5) після семиматчевой переможної серії поступився вдруге поспіль. У вівторок “Блюз” у серії булітів програли “Арізоні” (2:3), в матчі з якою теж вели 2:1 після двох перидов. По шайбі у “Блюз” закинули Брейден Шенн і Маккензі Макічерн.

В овертаймі “Блюз” порушили правило чисельного складу, зробивши це у другій грі поспіль.

“Треба використовувати мозок, думати краще, – сказав тренер “Сент-Луїса” Крейг Беруби. – Треба бути терплячішим і чекати, коли партнери покинуть лід. Необов’язкові видалення”.

10 з 20 матчів “Сент-Луїса” в цьому сезоні закінчилися не в основний час. В овертаймах “Блюз” зіграли 5-3, в булітних серіях 0-2.