“Баффало” – “Кароліна” (4:5 ВІД): три очки Свєчнікова

"Баффало" - "Каролина" (4:5 ОТ): три очка СвечниковаТеуво Теравяйнен і Себастіан Агв

Гол Дуги Хемілтона на третій хвилині овертайму приніс “Кароліні” (11-7-1) десяту поспіль перемогу в матчі з “Баффало” і другу поспіль у сезоні.

“Сэйбрз” (9-6-3) здобули одне очко завдяки шайбі Юхана Ларссонаа на останній хвилині третього періоду, але у підсумку не змогли перемогти в шостий раз поспіль (0-4-2).

З дев’ятьма голами Хемілтон лідирує в НХЛ серед захисників. Нападники Андрій Свєчніков і Тейво Теравяйнен забили по голу і зробили по дві передачі, а Себастьян Агв набрав 2 (1+1) очки. Свєчніков реалізував більшість за чотири хвилини до кінця третього періоду, але шайба не стала переможною. Після 19 матчів на рахунку 19-річного російського форварда 21 (8+13) очко.

У “Баффало” гол і передача на рахунку Джеффа Скіннера, а Кертіс Лазар закинув першу шайбу в сезоні.