Дмитро Сумец: «Білоцерківці показали, що це вже не та команда, яка була на початку сезону»

Наставник кременчужан Дмитро Сумець після впевненої перемоги над білоцерківським «Білим Барсом» (4:0) поділився емоціями від поєдинку:

— Налаштовувалися на гру з «Білим Барсом», пам’ятаючи про останній матч з ними в Білій Церкві. Хотілося перед своїми вболівальниками показати наш хокей і здобути перемогу в основний час.

Забили швидкі дві шайби, але суперник був настільки налаштований не здаватися, що змінити рахунок на табло майже півтора періоди не змогли. У другому періоді у нас було багато непотрібних вилучень, так і «Барси» показали, що це вже не та команда, яка була на початку сезону.

Але ми змогли в заключному періоді закинути ще дві шайби, і відстояти свої ворота на нуль. Були в нашій грі нюанси, які будемо розбирати. Самовіддача в поєдинку була позамежна по обидва боки, впевнений, що вболівальникам гра сподобалася. Трибуни всю зустріч гнали нас вперед, за що ми їм вдячні.

Нагадаємо, що свій наступний матч кременчуцька команда зіграє 20 листопада проти столичних «Крижаних Вовків». Початок матчу – о 18:30, а пряма трансляція зустрічі буде доступна на сайтах УХЛ і XSPORT.ua