“Філадельфія” – “Айлендерс” (3:4 Б): локальний подвиг “Нью-Йорка”

"Филадельфия" - "Айлендерс" (3:4 Б): локальный подвиг "Нью-Йорка"Форвард “Нью-Йорк Айлендерс” Ентоні Бювиллье

“Айлендерс” (14-3-1) програвали з рахунком 0:3 після двох періодів, але змогли не тільки відігратися, а й вирвати перемогу в серії буллітів і продовжити результативну серію до 14 матчів (13-0-1). Дубль у “Нью-Йорка” оформив Ентоні Бювиллье, а Метью Барзал закинув одну шайбу. Бовилье зрівняв рахунок за дві хвилини до кінця третього періоду і має на рахунку чотири шайби у двох останніх зустрічах після відсутності таких у попередніх 14.

У складі “Філадельфії” (10-6-4) по 2 (1+1) очка набрали Шон Кутюр’є, Іван Проворов і Оскар Ліндблум, а Брайан Елліотт зробив 33 сейва.

“У третьому періоді ми грали не так, як треба, – сказав Проворов. – Ми сіли в оборону, стали робити помилки, втрачати шайбу в середній зоні і не могли вивести шайбу зі своєї зони, коли це було потрібно”.