“Монреаль” – “Нью-Джерсі” (3:4): кращий матч Гусєва

"Монреаль" - "Нью-Джерси" (3:4 ОТ): лучший матч ГусеваМикита Гусєв

Гол Кайла Палмьєрі в більшості на другій хвилині овертайму приніс “Нью-Джерсі” (7-8-4) вольову перемогу. За 4:48 до кінця третього періоду Уейн Сіммондс також забив у більшості і зрівняв рахунок (3:3).

Також у “Девілз” по шайбі закинули Микита Гусєв і Ніко Хишир, а Маккензі Блеквуд у своєму четвертому старті поспіль зробив 31 сейв. Гусєв провів на льоду 15:02, забивши за 19 секунд до кінця першого періоду. Він зіграв більше 15 хвилин вперше з 9 жовтня.

“Монреаль” (11-5-4) не зміг продовжити переможну серію до чотирьох матчів. У воротах “Канадієнс” зіграв Кіт Кинкэйд, в першому матчі проти своєї колишньої команди зробив 39 сейвів. У господарів забивали Брендан Галлахер і Нік Сузукі.

За 48 секунд до кінця третього періоду “Монреаль” вийшов вперед після голу Філліпа Дано, але шайба була скасована через те, що форвард зробив рух ногою.