“Едмонтон” – “Даллас” (4:5 ВІД): Бенн і Сегін сказали своє слово

"Эдмонтон" - "Даллас" (4:5 ОТ): Бенн и Сегин сказали свое словоАнтон Худобин

Після двох періодів “Старз” (11-8-2) програвали 2:4, але змогли зрівняти рахунок і здобути перемогу на другій хвилині овертайму завдяки голу Джеймі Бенна. Також голом і двома передачами у “Далласа” відзначився Тайлер Сегін, а на рахунку Джейсона Дікінсона і Миро Хейсканена по 2 (1+1) очки. Після цього безпрограшна серія “Старз” в основний час тривала до восьми (7-0-1) ігор.

Для Бенна гол став другим у сезоні і першим з 10 жовтня.

“Едмонтон” (13-6-3) програв незважаючи на чергову результативну гру лідерів. Леон Драйзайтль забив гол і зробив передачу, набравши очки в 12-й грі поспіль. З 43 очками він є найкращим бомбардиром чемпіонату. Капітан “Ойлерс” Коннор Макдэвид зробив три передачі і 40 балами йде слідом. Дублем у “Едмонтона” відзначився Джуджхар Хайра, а Мікко Коскінен зробив 31 сейв.

При рахунку 3:1 на користь “Ойлерс” у другому періоді у воротах “Далласа” Антон Худобин замінив Бена Бішопа. Російський голкіпер зробив 18 сейвів і записав на свій рахунок п’яту перемогу в сезоні.