“Коламбус” – “Монреаль” (5:2): три голи “Джекетс” у третьому періоді

"Коламбус" - "Монреаль" (5:2): три гола "Джекетс" в третьем периодеКем Аткінсон і П’єр-Люк Дюбуа

Два голи і передача П’єра-Люка Дюбуа принесли “Коламбусу” (8-8-4) третю перемогу в останніх п’яти матчах. “Монреаль” (11-6-4) вів 2:1 на початку другого періоду, але пропустив чотири шайби поспіль, у тому числі три в останні 20 хвилин. Також у “Блю Джекетс” по шайбі закинули Ерік Робінсон, Еміль Бемстрем і Бун Дженнер, а Юнас Корписало зробив 30 сейвів.

“Ми однозначно не звикли грати з трехголевым перевагою за три-чотири хвилини до кінця матчу”, – сказав тренер “Коламбуса” Джон Торторелла, чия команда вперше в сезоні виграла з різницею більше, ніж в один гол.

“Канадієнс” (11-6-4) зазнали першої поразки в основний час за сім матчів (4-1-2). Голи у них забивали Арттури Лехконен і Джоел Армиа, а Кері Прайс зробив 21 сейв.