“Піттсбург” – “Айлендерс” (4:5 ВІД): рекордна серія “Нью-Йорка”

"Питтсбург" - "Айлендерс" (4:5 ОТ): рекордная серия "Нью-Йорка"Нік Ледді

До третьої хвилині третього періоду “Айлендерс” поступалися 2:4, але змогли зрівняти рахунок завдяки голам на 16-й і 19-й хвилинах, а потім здобули перемогу за рахунок гола Брока Нельсона в овертаймі. Тим самим “Нью-Йорк” (15-3-1) продовжив серію без поразок в основний час до 15 ігор (14-0-1). Останньої поразки в основний час “Айлендерс” зазнали 11 жовтня від “Кароліни”. В історії клубу це третя така серія. В останній раз це сталося взимку 1982 року (15-0-0).
Нельсон закінчив зустріч з двома голами і однією передачею, Нік Ледді відзначився трьома пасами, Ентоні Бовилье набрав 2 (1+1) очки, а Семен Варламов відбив 27 кидків.

“Кажу вам з усією чесністю, що ми б про це навіть не знали, – сказав тренер “Айлендерс” Баррі Тротц. – Наша команда не мала б подання, якщо виграла 10 разів поспіль або п’ять. Ми просто знали, що давно не програвали. Такий наш підхід. Але всі журналісти постійно про це запитують, так що так, нам відомо про цю серії”.

“Піттсбург” (11-7-3) в останніх шести матчах зіграв 3-1-2. Дублем у “Пінгвінз” відзначився Брендон Танев, Джейк Гюнтцель забив гол і зробив передачу, а Євген Малкін два рази асистував партнерам.

“Айлендерс” не реалізували жодного з трьох вилучень. “Піттсбург” нейтралізував 23 поспіль видалення суперників, не пропускаючи в нерівних складах в останніх 10 матчах.