“Даллас” – “Вінніпег” (5:3): переможна серія “Старз”

"Даллас" - "Виннипег" (5:3): победная серия "Старз"Радек Факсу

“Даллас” (13-8-2) продовжив переможну серію до рекордних в сезоні п’яти матчів, хоча йому довелося понервувати. Завдяки трьом голам за менш ніж за шість хвилин у другому періоді “Старз” повели 3:0, на 16-й хвилині третього періоду розгубили всі перевага, але лише потім, щоб через 25 секунд після того, як рахунок зрівнявся, забити вирішальний гол. Опинився він на рахунку Джеймі Бенна, для якого він став п’ятим у сезоні і четвертим за останні три зустрічі (у всіх з яких шайби ставали переможними).

Також у “Далласа” забивали Маттіас Янмарк, Джейсон Дікінсон, Радек Факсу і Тайлер Сегін, а Корі Перрі зробив три передачі. Факсу набрав очки у восьмий грі поспіль. “Старз” здобули 12 перемог в останніх 14 матчах після восьми поразок у перших дев’яти зустрічах чемпіонату.

“Вінніпег” (13-9-1) програв вперше після серії із трьох перемог. Голи у “Джетс” забивали Кайл Коннор, Патрік Лайні і Цибулі Сбиса, а воротар Коннор Хеллебак відбив 31 кидок.