“Чикаго” – “Тампа-Бей” (2:4): перемога без Кучерова, Василевського і Стэмкоса

"Чикаго" - "Тампа-Бэй" (2:4): победа без Кучерова, Василевского и СтэмкосаЕнтоні Сіреллі

“Лайтнінг” почали зустріч без травмованого Микити Кучерова, з Кертісом Макелінні у воротах (Андрію Василевському надали відпочинок), а після першого періоду залишилися ще й без Стівена Стэмкоса. Але голи Михайла Сергачова, Ентоні Сіреллі, Брэйдена Пойнта і Седріка Пакетта дозволили “Тампі” (10-7-2) не допустити третьої поразки поспіль.

Стэмкос отримав травму нижньої частини тіла, але залишався на лавці, щоб підбадьорювати партнерів.

“Він посилив вже було ушкодження, – сказав тренер Джон Купер. – Але добре, що він залишився і вболівав за хлопців. Це було здорово з його боку і дуже допомогло нам”.

Для Сергачова шайба стала першою в сезоні.

“Приємно потрапити в протокол і відзначитися в більшості, – сказав він. – Але найголовніше, що таким чином вдалося допомогти команді. Справа не в особистій статистиці, а в хлопцях і команді”.

“Чикаго” (9-9-3) програв другий раз поспіль після відрізка 5-0-1. “Блэкхокс” зрівняли рахунок на дев’ятій хвилині третього періоду (1:1), але через 1:17 “Тампа” знову вийшла вперед завдяки голу Сіреллі.

Також у “Чикаго” забив Ділан Стром, а Корі Кроуфорд зробив 31 сейв. Патрік Кейн зробив передачу і продовжив результативну серію до 11 матчів.