“Флорида” – “Анахайм” (5:4): “Пантерс” обожнюють подвиги

"Флорида" - "Анахайм" (5:4 ОТ): "Пантерз" обожают подвигиДжоель Кенневилль

“Флорида” вдруге за дев’ять днів виграла матч, в якому програвала чотири шайби.

За 1:21 до кінця другого періоду “Анахайм” зробив рахунок 4:0, але ще до перерви “Пантерс” закинули дві шайби (Бретт Конноллі оформив дубль за 27 секунд), потім ще дві в третьому періоді і закінчили подвиг голом Аарона Экблада на 22-й секунді овертайму. 12 листопада “Флорида” по буллітам з рахунком 5:4 обіграла “Бостон”, програючи 0:4 після двох періодів.

“Пантерс” стали лише другою командою в історії, кому вдавалися такі камбек в одному сезоні. У перший раз це зробив “Едмонтон” в сезоні 1983-84. За весь минулий сезон у всій лізі був один такий матч.

“Вигравати завжди здорово, – сказав тренер “Флориди” Джоел Кенневилль. – Хоча ми грали не так, як хотіли. Дуже приємно грати правильно і здобути перемогу. На сьогоднішній підсумок ми згодні, хоча нам треба додавати”.

Також по дві передачі “Пантерс” (12-5-5) зробили Олександр Барков і Джонатан Юбердо, а Сергій Бобровський зробив 28 сейвів. Перемога для “Флориди” стала третьою поспіль і п’ятою в шести матчах.

“Анахайм” (10-10-3) поступився в сьомому матчі з останніх восьми (1-4-3). Голи у “Дакс” забивали Ондржей Каші, Макс Джонс, Нік Річі і Рікард Ракелл.