“Оттава” – “Рейнджерс” (4:1): кінець серії Панаріна

"Оттава" - "Рейнджерс" (4:1): конец серии ПанаринаЛоган Браун

“Оттава” пішла вгору. “Сенаторз” (11-11-1) здобули впевнену перемогу, яка стала третьою поспіль і сьомий в останніх дев’яти зустрічах (7-2-0).

Переможну шайбу на сьомій хвилині першого періоду в більшості закинув Логан Браун, для якого вона стала дебютною в НХЛ.

“Про це я мріяв усе життя, – сказав Браун, який зробив рахунок 2:0 після того, як на першій хвилині зустрічі відзначився Томас Шабо. – В останні тижні мені багато разів не щастило, але, нарешті, це сталося. Просто мрія!”

Єдину шайбу “Рейнджерс” (9-9-2) в кінці першого періоду закинув Джейкоб Труба, але в другому періоді “Оттава” забила ще двічі – відзначилися Тайлер Енніс і Ентоні Дюклэйр. У воротах шикарно зіграв Андерс Нільссон, який відбив 30 кидків і здобув шосту перемогу в останніх семи матчах.

У складі “Сенаторз” не виявилося жодного росіянина. Артем Анісімов продовжує відновлення від травми паху, Владислав Намісників вибув на тиждень із-за пошкодження куприка, а Микита Зайцев покинув розташування команди і поїхав в Росію по особистим справам.

Нападник “Рейнджерс” Артемій Панарін залишився без очок, на чому перервався його 12-матчева результативна серія. У воротах зіграв Хенрік Лундквіст, який зробив 35 сейвів.

“У всіх сенсах жахливий матч, – сказав тренер “Нью-Йорка” Девід Куїнн. – При цьому “Оттаві” варто віддати належне. Вони грали жорстко, розумно, вигравали всі єдиноборства. Взагалі, я бачу тренд: як тільки ми починаємо добре себе почувати, нам не вдається як слід упоратися з цим відчуттям. Це дуже сумно, тому що я вважав, що ми рухаємося у вірному напрямку. Однак сьогодні був зроблений крок назад”.

У середу “Рейнджерс” з рахунком 4:1 переграли “Вашингтон”, а сьогодні не реалізували жодного з чотирьох вилучень. “Оттава” скористалася двома шансами з п’яти.