“Піттсбург” – “Нью-Джерсі” (4:1): “Дияволам” не дали дихати

"Питтсбург" - "Нью-Джерси" (4:1): "Дьяволам" не дали дышатьШайба в пастці в Джарри

36 сейвів Трістана Джарри допомогли “Пітсбургу” (12-7-4) здобути другу перемогу в шести матчах без Сідні Кросбі (2-1-3). “Пінгвінз” відкрили рахунок у першому періоді завдяки шайбі Домініка Кахуна, на першій хвилині другого періоду Тейлор Хол реалізував більшість і зрівняв рахунок, перервавши особисту девятиматчевую гольову засуху, в середині другого періоду [l]Джейк Гюнтцель[/l] зробив рахунок 2:1 з класної передачі Євгена Малкіна, а на початку третього періоду всі зусилля “Нью-Джерсі” нанівець звели голи Джареда Маккен і Джона Марино, забиті з різницею в 25 секунд.

Для Гюнтцеля гол став третім у чотирьох матчах. Він грав у трійці з Малкіним, продовжили результативну серію до чотирьох ігор, і Брайаном Растом.

“Це три хороших гравця, – сказав про трійці тренер “Пінгвінз” Майк Салліван. – Раст надає нового виміру завдяки швидкості. Двоє інших хлопців мають висококласним хокейним чуттям. У них є певне взаєморозуміння. Кожен з них привносить в ланку щось своє”.

Малкін набрав 13 (3+10) очок у 10 матчах після повернення в стрій після пропуску 11 ігор через травму нижньої частини тіла. Без окулярів він залишався тільки в двох з них.

“Великий вечір, – сказав Гюнтцель. – Коли виявляють себе всі чотири ланки, нас складно зупинити. Ми добре грали вдома, треба продовжувати в тому ж дусі”.

Джарри пропускав не більше двох шайб у п’яти з шести матчах сезону.

“Для цього я і потрібен, потім і працюю, щоб бути готовим у потрібний момент”, – сказав Джарри.

“Нью-Джерсі” (7-10-4) зазнав п’ятої поразки в останніх восьми матчах. Воротар Маккензі Блеквуд пропустив чотири шайби з 36 кидків і на початку третього періоду був замінений на Луї Доминга, який дебютував у складі “Девілз” п’ятьма сэйвами.

“Провини Маккензі в події сьогодні немає, – сказав тренер “Девілз” Джон Хайнс, чия команда в третьому періоду була перебросана з рахунком 18-6. – Він тримав нас у грі в першому періоді. Його замінили не тому, що ми були їм незадоволені”.

Він також додав, що в суботньому матчі проти “Детройта” місце у воротах займе Доминг.