Три шайби у більшості допомогли «Кременчуку» вирвати перемогу у «Донбасу»

Сьогодні, 23 листопада, в Кременчуці стартував 18-й тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч. В рамках першого матчу зійшлися місцевий «Кременчук» і донецький «Донбас».

Як і передбачалося раніше, матч команди почали гостро і на швидкостях, попутно обмінюючись обопільними атаками. Однак, впевнена гра в воротах В’ячеслава Новицького і Степана Горячевських не дозволила жодній із команд відзначитися.

Рахунок закинутим шайбам був відкритий за 3 хвилини до кінця першого періоду – гол в “роздягальню” донеччанам відправив капітан “городян” Микола Кисельов.

Другу половину другого періоду донецький клуб провів в атаках, намагаючись порівняти рахунок. І цифри на табло таки змінилися, проте не в приємну для донеччан сторону – вдруге у воротах Степана Горячевських ефектно розписався Олександр Пукс, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу.

Заключний відрізок зустрічі пройшов за сценарієм перших двох – підопічні Сергія Вітера активно і багато атакують, а в середині періоду пропускають. Таким чином, на 49 хвилині матчу Дмитро Орлов зробив рахунок 3:0 на табло і допоміг своїй команді записати собі в актив 6 перемогу поспіль.

Варто відзначити, що всі три шайби “городяни” закинули в більшості, отримавши в цьому поєдинку фактично 100% реалізації вилучень противника – «Кременчук» використовував 3 шанси з 4 порушень «Донбасу».

Підсумок зустрічі – 3:0, ворота В’ячеслава Новицького так і залишилися сухими, а кременчужани з 47 очками продовжують переможну ходу. У свою чергу, «Донбас», який набрав 32 бали так і залишився на третьому рядку.

«Кременчук» – «Донбас» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Кисельов (Серанов, – більш), 16:32; 2:0 Пукс (Орлов, Бойових – більш), 30:49; 3:0 Орлов (Пукс, – більш), 49:31.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко, Варава – Роганов; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Орлов – Пукс (А) – Созонов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак- Олійник – Свищев.

Донбас: Горячевських (Дьяченко); Сильницький – Романенко, Пангелов-Юлдашев (А) – Курбатов, Большаков – Жовнір, Яковлєв – Григор’єв; Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Матерухін – Карамнов – Нікіфоров, Шишлянніков – Подзіньш – Костіков, Рибчик – Разумов – Мостовий.