“Філадельфія” – “Калгарі” (2:3 Б): “Флеймс” перервали посуху

"Филадельфия" - "Калгари" (2:3 Б): "Флэймз" прервали засухуШон Монахан і Давид Риттих

“Калгарі” (11-12-3) перервав серію з шести матчів без перемог (0-5-1) завдяки голу Еліаса Линдхольма за 1:23 до кінця третього періоду і вирішального буллиту у виконанні Меттью Ткачака. Воротар Давід Риттих зробив 36 сейвів і зупинив три спроби в серії булітів.

За “Філадельфію” (11-7-5) забивали Кевін Хейз і Якуб Ворачек, а Картер Харт зробив 25 сейвів. Хейз вивів “Флайєрс” вперед за 3:46 до кінця третього періоду, забивши свій шостий гол у сезоні.

Перший гол “Калгарі” в матчі на другій хвилині третього періоду забив Ендрю Манжапэйн (1:1), що перервало гостьову серію “Флеймс” без голів завдовжки 261 хвилину і три секунди. Вона стала восьмою за тривалістю в історії НХЛ. Манжапэйн грав незважаючи на зламаний ніс в матчі проти “Блюз” у четвер.

Участь захисника “Флайєрс” Івана Проворова в матчі була під питанням, але в підсумку він провів на льоду 28:37, встановивши клубний рекорд поточного сезону.