“Тампа-Бей” – “Баффало” (5:2): два голи “Тампи” в меншості, травма Даліна

"Тампа-Бэй" - "Баффало" (5:2): два гола "Тампы" в меньшинстве, травма ДалинаМикита Кучеров

“Тампа” (12-7-2) забила двічі в одному меншості і здобула третю перемогу поспіль. Ондржей Палат набрав 3 (1+2) очки, по шайбі у “Лайтнінг” закинули Микита Кучеров, Михайло Сергачев, Седрік Пакетт і Янні Гурд. Андрій Василевський відбив 28 кидків.

“Баффало” (11-10-3) в останніх матчах зіграв 2-8-2 і втратив захисника Расмуса Даліна, який отримав струс мозку після удару ліктем Еріка Чернака. Щодо захисника “Дніпра” відбудеться слухання департаменту НХЛ з безпеки гравців. Шайби у “Сэйбрз” закидали Сем Рейнхарт і Джиммі Весі.

“Баффало” вів 2:1 до другої хвилині другого періоду і мав три шансу в більшості в цьому відрізку, але не реалізував жодного з них. “Сэйбрз” в другі 20 хвилин перекидали суперника 16-5, але пішли на перерву за рахунку 2:3. А в третьому періоді “Лайтнінг” відзначилися в меншості з різницею в 49 секунд.

Кучеров забив свій восьмий гол у сезоні, відкривши рахунок на 13-й секунді матчу. А Сергачев відзначився в більшості, закинув свою другу шайбу в чемпіонаті.