Матчі регулярного чемпіонату 28 листопада 2019 (онлайн)

Матчи регулярного чемпионата 28 ноября 2019 (онлайн)Маккензі Блеквуд

Трансляції матчів дня дивіться у відповідних протоколах >>>

“Монреаль” – “Нью-Джерсі” (03:30 мск): невдачі “Канадієнс”

“Монреаль” (11-8-5) у вівторок зазнав чутливе та поразку від “Бостона” з рахунком 1:8. Вперше в сезоні “Канадієнс” залишилися без перемоги у п’яти матчах поспіль (0-3-2). Крім того, команда за останні дві зустрічі пропустила 14 шайб. В суботу “Монреаль” програв 5:6 “Рейнджерс”, втративши лідерство 4:0. По ходу всього невдалого відрізка “Канадієнс” були переграні суперниками із загальним рахунком 12:25.

“Нам потрібно натиснути на кнопку перезавантаження і вибратися з цього, тому що ніхто з суперників не буде розстеляти перед нами килимову доріжку”, – сказав захисник “Канадієнс” Джефф Пітрі.

За підсумками безвиграшної серії “Монреаль” опустився на четверте місце в таблиці Атлантичного дивізіону і випав з вісімки найсильніших у Східній конференції.

“Основна проблема зараз не в кількості помилок, а в їх вигляді, – сказав форвард “Канадієнс” Брендан Галлахер. – Ми робимо помилки, після яких суперники створюють дуже небезпечні моменти. Ми недостатньо добре граємо в захисті, через що з нами відбувається така ситуація. Потрібно бути більш зосередженими і небезпечними. Не можна робити ті помилки, які ми робимо прямо зараз”.

У вівторок основний воротар “Монреаля” Кері Прайс не дограв матч і був замінений на другій хвилині другого періоду після того, як рахунок став 1:5. Він пропустив п’ять шайб з 11 кидків і не дограв зустріч вперше з 9 грудня 2017 року – за 113 матчів на старті. Замінив його Кіт Кинкейд зробив 10 сейвів.

“Девілз” (8-11-4) в останньому матчі поступилися “Міннесоті” (2:3) і зазнали третьої поразки у чотирьох поєдинках. “Уайлд” двічі вели в рахунку, але в першому і другому періодах дозволяли “Нью-Джерсі” його порівнювати. Але це все одно не допомогло “Девілз” уникнути вже 15-го поразки в сезоні. Навіть з урахуванням того, що ворота “Міннесоти” у тій грі захищав Каапо Кахконен, проводив дебютну зустріч в НХЛ.

“В цілому ми зробили багато хорошого, – сказав форвард “Нью-Джерсі” Кайл Палмиери після матчу з “Уайлд”. – Ми знали, що вони будуть добре захищатися. У них був хлопець, який проводив свою першу гру в НХЛ, тому очевидно, що вони намагалися боротися за нього. Вони блокували багато кидків в кінці третього періоду”.

“Кахконен зробив кілька хороших сейвів, – додав нападник. – І вони проробили відмінну роботу в захисті. Ця команда покладається на захист середньої зони, і вони виконали хорошу роботу. У нас були шанси забити, але ми не знайшли спосіб їх реалізувати”.

У вівторок форвард “Девілз” Еспер Боквист забив свій дебютний гол у НХЛ, а нападник Тейлор Хол набрав 6 (2+4) очок в останніх п’яти іграх. Микита Гусєв в трьох попередніх матчах залишився без очок при показнику корисності мінус-3.

У загальній таблиці НХЛ “Нью-Джерсі” з 20 очками займає передостаннє місце, випереджаючи лише “Детройт” (17 балів). У нинішньому сезоні у “Девілз” шостий з кінця показник реалізації більшості (14,6%), а у “Монреаля” – найгірший в лізі відсоток по нейтралізації меншини (71,6%).

У попередній раз команди зустрічалися також у Монреалі 16 листопада. Тоді в овертаймі перемогу з рахунком 4:3 переміг “Нью-Джерсі”. “Канадієнс” не можуть обіграти “Девілз” протягом шести зустрічей поспіль (0-4-2). Їх остання перемога в очному матчі сталася в грудні 2017 року.