“Вашингтон” – “Ванкувер” (1:2 Б): Маркстрем зупинив Овечкіна

"Вашингтон" - "Ванкувер" (1:2 Б): Маркстрем остановил ОвечкинаБо Хорват і Еліас Петтерссон

Олександр Овечкін завдав сім кидків у площину, мав вихід “один на один” на останній хвилині овертайму, виходив на серію булітів, але всякий раз був зупинений Якобом Маркстремом, який зробив 32 сейва і жодного разу не пропустив за сім раундів булітів. Це дозволило “Ванкуверу” (12-8-4) виграти вдруге поспіль і перервати серію з чотирьох поразок в іграх проти “Вашингтона”.

Вирішальний булліт реалізував Бо Хорват, а єдину шайбу в основний час закинув Еліас Петтерссон, який реалізував більшість 5–3.

“Вашингтон” (16-4-5) відкрив рахунок на третій хвилині зустрічі завдяки голу Якуба Враны, але більше не забивав і не зміг перемогти вдруге поспіль. Брейді Холтбі зробив 32 сейва, зігравши не менш яскраво, ніж Маркстрем.

“Ванкувер” реалізував одне більшість з п’яти, “Кепіталз” не змогли використовувати жодну з трьох спроб. З першого періоду “Кенакс” грали без провідного захисника Олександра Едлер, отримав травму верхньої частини тіла. “Кепіталз” другу зустріч проводили без травмованого Нікласа Бэкстрема.